کدخبر :: 7829 تاریخ انتشار :: ۲۴-۰۷-۱۳۹۸ | ۸:۵۱ ق٫ظ پرینت  خبر/پی دی اف

خسارات سیل در بخش کشاورزی به طور ویژه بررسی شود

بازدیدها: ۲۷۷۹

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: خسارات سیل در بخش کشاورزی به طور ویژه بررسی شود و علاوه بر اقدامات عام، لازم است به صورت خاص هم با این بخش رفتار شود.

خسارات سیل در بخش کشاورزی به طور ویژه بررسی شود

امحمد باقر نوبخت شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در بحث جبران خسارت‌های سیل، دولت به صورت عام برخورد می‌کند.

وی افزود: در بخش کشاورزی به ازای هر هکتار آسیب دیده از سیل، مبلغ مشخصی به عنوان وام و بلاعوض در نظر گرفته شده ولی با توجه به وضعیتی که در استان مشاهده کردیم لازم است که اقدامات خاصی هم انجام شود و قرار شده که نماینده پلدختر در سازمان برنامه و بودجه حاضر شود تا تصمیم گیری‌های لازم در این رابطه گرفته شود.

بیشتر بخوانید

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور عنوان کرد: تامین خسارت خودروهای آسیب دیده از سیل در برنامه ما نبوده ولی از استاندار درخواست می‌کنیم که به این بخش هم رسیدگی کند.

وی بیان کرد: برای خانه‌هایی در پلدختر که سیل‌زده نبوده ولی به دلیل قرارگیری در کنار دیواره ساحلی مجبور به جابه‌جایی هستند، استاندار با توجه به سیاست شورای برنامه‌ریزی استان  تصمیم گیری کند و اگر لازم بود که ما در تهران مصوبه‌ای داشته باشیم اعلام کنند تا اقدامات لازم را انجام دهیم./تسنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.