کد خبر::1516 تاریخ انتشار خبر:۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت:11:46 پرینت نظرات 208

سپهبد قاسم سلیمانی با شهادتش روح تازه‌ای به کالبد جامعه دمید

بازدیدها: ۲۲

فرمانده سپاه ازنا گفت: سپهبد حاج قاسم سلیمانی با شهادتش روح تازه‌ای به کالبد جامعه دمید اما آمریکایی‌ها بدانند این حادثه بی‌پاسخ نمی‌ماند.

لرستان| سپهبد قاسم سلیمانی با شهادتش روح تازه‌ای به کالبد جامعه دمید

 سرهنگ غلامرضا سالاروند در مراسم پاسداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع مردم سوگوار شهرستان ازنا اظهار داشت: امروز در جامعه  حرکت عظیمی جریان پیدا کرده و شهادت برازنده حاج قاسم بود غیر از این بود آیا این موج که در دنیا به حرکت درآمده جاری می‌شد؟ با شهادت حاج قاسم(رضوان الله تعالی علیه) دنیا متحول شد نام و یاد شهید تا ابد جاوید خواهد ماند.

وی شهادت سپهبد حاج قاسم را دمیده شدن روح تازه‌ای به کالبد جامعه امروز دانست و افزود: این شهید عزیز در زنده بودن منشاء خیر و برکت و خدمات بود و شهادتش هم روح تازه‌ای در وفاق جامعه دمید اما آمریکایی‌ها بدانند این حادثه بی پاسخ نمی‌ماند.

فرمانده سپاه ازنا عنوان کرد: امروز همه کشورها و افکار برعلیه آمریکاست و همه هم بدانند زمینه‌های ظهور آماده شده اگر چه شهادت او تلخ است اما پیروزی نهایی برای دشمنان تلخ‌تر خواهد بود.

وی بیان کرد: متاسفانه ما دستاوردهای انقلاب را بازگو نمی‌کنیم پیوسته از ضعف‌ها دم می‌زنیم اما باید گفت ما در دنیا رتبه علمی، صنعتی و نظامی داریم؛ امروز موشک‌های ما قویترین نیروی بازدارنده‌اند اگر موشک نداشتیم بلاها بر سرما می‌آوردند موشک‌های ما قابل مذاکره نیست و نخواهد بود.

سالاروند گفت: البته تسلیحات ما صرفا دفاعی است و ما قصد تهاجم به هیچ کشوری را نداریم درطول هشت سال دفاع‌ مقدس با خودباوری بدون وابستگی به درون توجه داشتیم بنابراین هرجا که درخط ولایت حرکت کردیم و به درون توجه کردیم نتیجه گرفتیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.