کدخبر :: 9721 تاریخ انتشار :: ۲۷-۱۰-۱۳۹۸ | ۹:۱۸ ق٫ظ پرینت  خبر/پی دی اف

اجرای بیش از ۱۲ هزار طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان؛ ۴۶۶ هزار گروه جهادی به مناطق محروم استان اعزام شد

بازدیدها: ۲۷

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان با اشاره به اجرای ۱۲ هزار و ۹۰۰ طرح اقتصاد مقاومتی در استان گفت: ۴۶۶ هزار گروه  جهادی به مناطق محروم استان اعزام شدند.

سرهنگ علی بیرانوند ظهر امروز در مراسم دومین مجمع جهادگران لرستان با اشاره به اینکه این مجمع به نام و یاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهانش برگزار شده است اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به رونق تولید نام گذاری شده است توفیق دومین انتخابات مجمع جهادی استان را داشتیم.

وی افزود: از ۴۰ هزار طرح و پروژه محرومیت‌زدایی در کشور سهم استان لرستان هزار و ۱۰۰ طرح و پروژه زودبازده بود که در ابتدای سال ۹۸ توسط فرماندهی کل سپاه ابلاغ شد.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان به حضور موثر جهادگران خانم و آقا در جریان سیل ویرانگر پایان سال ۹۸ و آغاز سال ۹۸ در استان اشاره کرد و گفت: افتخار می‌کنیم در طول این یک سال در کنار برداران و خواهران جهادگر بودیم و باید گفت کار و مدیریت جهادی  علاج همه مشکلات جامعه است.

وی عنوان کرد: نتیجه ۱۹ سال کار جهادی در سازمان بسیج سازندگی لرستانی اجرای چهار هزار  377 پروژه عمرانی در مناطق محروم، ۱۲ هزار و ۹۰۰ طرح اقتصاد مقاومتی و اعزام ۴۶۶ هزار گروه  جهادی به مناطق محروم استان بوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.