کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5

طرح‌‌ مجلس برای حمایت‌ از ‌‌اقشار آسیب‌پذیر/ پیش‌بینی بسته‌های یارانه‌ای ‌برای حمایت از ۴ دهک کم‌درآمد‌

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح بسته‌های یارانه‌ای کالایی برای تأمین و تضمین معیشت چهار دهک کم‌درآمد جامعه پیش‌بینی شده است و به‌نظر می‌رسد مورد حمایت نمایندگان قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز:مهدی طغیانی گفت ، در ارتباط با طرح‌های مجلس برای حمایت‌ از مردم و اقشار آسیب‌پذیر جامعه اظهار داشت: طرح بسته‌های یارانه‌ای کالایی که تقریباً برای تأمین و تضمین معیشت طبقات کم‌درآمد مدنظر بود با دوفوریت مصوب شد و در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به تأمین منابع مالی مورد نیاز این طرح بیان کرد: منابع مالی مورد نیاز این طرح از بودجه تأمین می‌شود و مقداری جابه‌جایی ردیف‌ها را دارد که باید ردیف‌هایی را جایگزین کنند تا این اتفاق بیفتد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: برای این طرح بودجه نسبتاً خوبی در نظر گرفته شده است تا بتواند به مرحله اجرا در بیاید و نیز بخشی از نیازهای ضروری مردم در این مسیر تأمین خواهد شد.

وی با بیان اینکه دهک‌های پایین درآمدی، جامعه هدف این طرح هستند، تصریح کرد: این طرح برای چهار دهک کم‌درآمد جامعه پیش‌بینی شده است که بتوانند فقط با مراجعه و دریافت کالاهای مشخص‌شده حمایت بشوند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با ابراز حمایت نمایندگان از این طرح اضافه کرد: دوفوریت این طرح رأی آورد و باید وارد صحن شود تا در مورد کلیات و‌ جزئیات آن بررسی شود و به‌نظر می‌رسد که این طرح رأی بیاورد چراکه طرحی نیست که مخالف جدی داشته باشد.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13623

برچسب ها