کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

3

رمان «ساعت به وقت انار» روانه بازار شد

رمان"ساعت به وقت انار" از تازه های انتشارشده نویسنده لرستانی سرکار خانم آفرین پنهانی ست که به تازگی روانه بازار نشر شده است.

به گزارش کوهنانی نیوز ؛ این اثر متفاوت گونه هم به لحاظ سبک نوشتاری و روایت محوری هم نوع پرداخت برای رده سنی نوجوانان نوشته شده که در نوع خود بی نظیر و نادر می باشد و ضمن ساختاری قوی و مخاطب پسند در بحث روایت محوری;معرف تاریخ, مکان های تاریخی, شخصیت های زنان تاثیرگذار در طوایف مختلف لر در ادوار تاریخی, اقلیم جغرافیایی و ادبیات شفاهی لرستان و نیز محتوایی پربار و غنی برای اولین بار به رشته تحریر درآمده است.

رمان “ساعت به وقت انار” روایت هفت نوجوان است که برای به دست آوردن مهربانی و نیکی, راستی و درستی, آگاهی و دانایی راهی سفرشده و در هفت اقلیم,هفت کوه, با هفت روایت متفاوت, هفت اهریمن را مغلوب و دوستی و مهربانی,آبادانی, ایمن شدن محیط زیست, صلح, آگاهی و دانایی را برای سرزمین خود به  ارمغان می آورند.

رمان” ساعت به وقت انار “رمانی بر مبنای رئالیسم جادویی ست که هم در فضایی واقعی و هم فراواقعی و تخیلی قدرت تفکراندیشی و خوب فکر کردن را در مخاطب ایجاد می کند.

دراین اثر ضمن معرفی و پاسداشت فرهنگ پرغنای مردمان لر,اثری فرا مکانی و فرازمانی ست که خواننده در هرمکان و هرزمان با آن ارتباط برقرار کرده و همزادپنداری می کند.

این اثر توسط نشرکتاب(ماه باران) منتشر گردیده است.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=14312

برچسب ها