کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
2
حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی

شبکه های اجتماعی غربی محرک جریانات و اغتشاشات اخیر بود

امام جمعه کوهدشت بیان کرد: بایستی سردمداران اغتشاشات اخیر برخورد قاطعی شود و محاکمه شوند چراکه خسارات زیادی به اموال عمومی زدند‌


وی با اشاره به اجر و ثواب مقام صابران، افزود: یکی از مواردی که انسان را بیچاره می کند ضعف صبر در برابر ناملایمات است، بایستی با منطق و حفظ عواطف با مشکلات برخورد کرد.
به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته کوهدشت، اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید اجر بی پایانی برای صابران قرار داده شده است.

وی با اشاره به اجر و ثواب مقام صابران، افزود: یکی از مواردی که انسان را بیچاره می کند ضعف صبر در برابر ناملایمات است، بایستی با منطق و حفظ عواطف با مشکلات برخورد کرد.

امام جمعه کوهدشت عنوان کرد: صبر به معنای فعال بودن است و منفعل بودن را معنا نمی دهد، صبر انسان در برابر مصیبت ها بسیار مهم می باشد.

وی با اشاره به اینکه گناه و لغزش دل را تاریک و انسان را از ترقی معنوی باز می‌دارد، تصریح کرد: ماه مبارک ربیع الاول را که ماه شادی اهل بیت(ع) و تولد پیامبر اکرم (ص)است را تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

طهماسبی با اشاره به کلامی از امام خمینی(ره) در مورد جایگاه عظیم پلیس، گفت: اگر مردم این احساس را کنند که پلیس برای حفظ مصالح آنان است و نمی خواهد به آنان چیزی تحمیل کند، مردم با آغوش باز پلیس را می پذیرند؛ این نیروی مخلص این چنین عزتمندانه در برابر آشوبگران ایستادگی کردند و آرامش را برای جامعه تامین کردند.

امام جمعه کوهدشت با اشاره به پروژه ایران هراسی دشمنان در جهان، گفت: نطق رئیس جمهور در سازمان ملل در دفاع از مواضع به حق ایران بسیار عالی بود؛ رژیم صهیونسیتی مراکز بسیار حساس هسته ای به صورت مخفیانه دارد.

طهماسبی افزود: ریاست جمهوری در سازمان ملل بر این تاکید داشتند که آمریکاییان به صورت ناجوانمردانه سردار سلیمانی را به شهادت رساندند و دم از حقوق بشر نیز می زنند.

امام جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه شبکه های اجتماعی غربی محرک جریانات و اغتشاشات اخیر بود، گفت: متاسفانه برخی از ورزشکاران، هنرمندان و چهره‌های سلبریتی با مواضع نسنجیده ای که در شبکه های اجتماعی خود گرفتند، خوراک رسانه ای را برای دشمنان فراهم کردند.

وی افزود: به جهت جلوگیری از مشکلات و ضربات حوزه فضای مجازی بایستی مسئولان کشور در این راستا برنامه های دقیق و مطلوبی به جهت سازماندهی آن داشته باشند.

طهماسبی بیان کرد: از عملیات غرورآفرین شمال غرب توسط نیروی زمینی سپاه تقدیر می کنیم، این عملیات حماسه ای بسیار حایز اهمیت بوده و درس عبرتی نیز برای آذربایجان بود که او حواس خود را جمع کند.

امام جمعه کوهدشت بیان کرد: بایستی سردمداران اغتشاشات اخیر برخورد قاطعی شود و محاکمه شوند چراکه خسارات زیادی به اموال عمومی زدند‌.

انتهای پیام/

شبکه های اجتماعی غربی محرک جریانات و اغتشاشات اخیر بود
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=24756