کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
2
حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی

دشمنان در فضای مجازی به دنبال تضعیف نظام است

مام جمعه کوهدشت ضمن تقدیر از اشراف اطلاعاتی سپاه و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در حمله به مقر نیروهای کومله، گفت: این رزمایش پیام اقتدار و هوشیاری نیروی‌های مسلح ایران را به جهان و برخی کشور های همسایه مثل آذربایجان مخابره کرد که مراقب رفتار های خود باشند.

وی افزود: بی تابی و شتاب زدگی موجب می شود انسان در حوادث درست عمل نکند و امید او از دست برود و تلاش‌ها را تضعیف کند.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کوهدشت، اظهار داشت: شاداب بودن و دوری از کسالت، عدم بی قراری و گله‌مند نبودن از خداوند متعال از ویژگی های انسان صبور در جامعه به شمار می روند.

وی افزود: بی تابی و شتاب زدگی موجب می شود انسان در حوادث درست عمل نکند و امید او از دست برود و تلاش‌ها را تضعیف کند.

امام جمعه کوهدشت عنوان کرد: انسان نباید از حد عدالت خارج شود، وقتی خبری به او می رسد باید ابتدا تحقیق کند که چقدر درست بوده و در راستای صحت سنجی آن اقدام کند.

وی تصریح کرد: راه نجات در دنیا و آخرت این است که دل‌های ما شیعیان با عمل کردن به پیمان های الهی قوت بگیرد و افضل الاعمال نیز انتظار فرج است زیرا با ظهور حضرت ولی عصر(عج) تمام مشکلات برطرف خواهد شد.

طهماسبی با اشاره به اینکه مخالفان با اسلام قصدشان تفرقه بین تمام مسلمانان است، گفت: اگر انسان خواست خداوند را بر خواست خودش مقدم کند در آخرت جایگاه عظیمی خواهد داشت.

امام جمعه کوهدشت بیان کرد: رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند که دشمنان قصد دارند اقوام را تحریک کنند و بین آنان اختلاف بیندازند، در این راستا باید هوشیار بود.

وی با اشاره به سخنرانی با صلابت رهبر معظم انقلاب در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح، اظهار داشت: دشمنان در فضای مجازی به دنبال تضعیف اصل نظام و هم چنین درصدد نا امید نمودن مردم در جامعه می باشند.

امام جمعه کوهدشت ضمن تقدیر از اشراف اطلاعاتی سپاه و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در حمله به مقر نیروهای کومله، گفت: این رزمایش پیام اقتدار و هوشیاری نیروی‌های مسلح ایران را به جهان و برخی کشور های همسایه مثل آذربایجان مخابره کرد که مراقب رفتار های خود باشند.

وی با اشاره به توانمندی نیروی‌های مقاومت، بیان کرد: یمن عملا در محاصره است و عربستان همواره به نقض آتش بس اقدام می کند ولی نهایتا دست برتر با نیروهای مقاومت یمن می باشد.

طهماسبی با اشاره به هوشیاری مردم و لبیک به آرمان های انقلاب، امام و رهبری در محکومیت اقدام آشوبگران، بیان کرد: نیروهای انتظامی، بسیجی و امنیتی در قضایای اخیر مظلوم واقع شدند ولی هوشمندانه این قضایا را جمع کردند.

انتهای پیام/

دشمنان در فضای مجازی به دنبال تضعیف نظام است
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=24900