کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

0
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان

طرح «شهر خوبی‌ها» با سه راهبرد همزمان با ماه‌رمضان در استان لرستان اجرا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان اظهارداشت: برای ایام ماه رمضان برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته تا برنامه‌های فرهنگی، مذهبی و معنوی به بهترین شکل اجرا شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت:طرح «شهر خوبی‌ها» با سه راهبرد همزمان با ماه‌رمضان در استان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،حجت‌الاسلام مهدی قدرتی اظهار کرد:همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، برنامه‌های فرهنگی و معنوی در مساجد و حسینیه‌ها برگزار می‌شود.

وی افزود:با توجه به حضور پرشور جوانان و نوجوانان در مساجد، ماه‌رمضان بهترین فرصت برای تدارک برنامه‌های فرهنگی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان اظهارداشت: برای ایام ماه رمضان برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته تا برنامه‌های فرهنگی، مذهبی و معنوی به بهترین شکل اجرا شود.

وی افزود:یکی از برنامه‌هایی که در این ایام برگزار می‌شود، شهر خوبی‌هاست که این برنامه با سه راهبرد و با محوریت عمل صالح برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: نشر خوبی‌ها در جامعه در قالب برنامه‌های قرآنی در قالب مدارس، دانشگاه و ادارات مدنظر است که در دستور کار قرار گیرد، همچنین راهبردهای دیگر، بحث تبلیغ و نقش بانوان است.

حجت‌الاسلام قدرتی بیان کرد: هر یک از این راهبردها ۱۰ زیرمجموعه دارند که همزمان با ماه‌رمضان در استان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اعزام مبلغ به استان برای ماه‌رمضان گفت: ۴۰۰ نقطه در استان توسط مبلغان پوشش داده می‌شود که علاوه بر برپایی نماز جماعت، سخنرانی، پاسخ به شبهات و سوالات دینی و شرعی، برنامه‌های فرهنگی هم اجرا می‌نمایند.

انتهای‌پیام

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=58624

برچسب ها