کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش

مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس خبر داد پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال خبر داد. […]

مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس خبر داد

پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال

خبرگزاری فارس: پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال

مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال خبر داد.

 کوهنانی نیوز :منصور مجاوری مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس از پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال خبر داد و اظهار داشت: بر اساس تبصره قانون بودجه سال ۹۶ و به منظور هماهنگی در پرداخت‌های پرسنل رسمی و غیر رسمی آموزش و پرورش، این موضوع انجام می‌شود.

وی افزود: در صورتی که شرایط فراهم شود، پرداخت هماهنگ حقوق، از این ماه و در غیر این صورت، از اردیبهشت‌ماه انجام خواهد شد.

به گزارش فارس، تاکنون حقوق و مزایای پرسنل رسمی در بند«و» بودجه پیش‌بینی شده بود و حقوق سربازمعلمان، معلمان حق‌التدریس و قراردادی‌ها از بخش سایر هزینه‌ها پرداخت می‌شد و این موضوع موجب می‌شد که حقوق معلمان حق‌التدریس و پرسنل قراردادی و سربازمعلم همواره با تأخیر چندین ماهه پرداخت شود.

پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1191