کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

آمادگی کامل پلیس برای تأمین امنیت انتخابات در لرستان

فرمانده انتظامی لرستان از آمادگی کامل پلیس برای تأمین امنیت یک انتخاب پرشور و با حضور حداکثری مردم خبر داد.     کوهنانی نیوز : سردار محمد قنبری در جمع کارکنان انتظامی خرم آباد با تأکید بر نقش مهم پلیس در حفظ نظم و امنیت جامعه به عنوان رکن اصلی هر جامعه گفت: خدمت به […]

فرمانده انتظامی لرستان از آمادگی کامل پلیس برای تأمین امنیت یک انتخاب پرشور و با حضور حداکثری مردم خبر داد.

 

 

کوهنانی نیوز : سردار محمد قنبری در جمع کارکنان انتظامی خرم آباد با تأکید بر نقش مهم پلیس در حفظ نظم و امنیت جامعه به عنوان رکن اصلی هر جامعه گفت: خدمت به مردم  افتخار نیروی انتظامی است.

وی خدمت رسانی و تامین نظم و امنیت را از مهمترین اولویت های پلیس دانست و افزود: تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی سریع و درست به مراجعان و رفع مشکلات شهروندان را به عنوان سه اصل مهم در خدمتگزاری صحیح به مردم مطرح است.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به نقش مهم کلانتری و پاسگاه ها در رسیدگی به امور و مشکلات مردم تصریح کرد: مردم هنگام بروز مشکلات و رفع آنان، کلانتری و پاسگاه ها را اولین پناهگاه و مرجع دادخواهی خود می دانند و ما باید این قداست را پاس بداریم و از خدمت به مردم که خشنودی و رضای خدا را در پی دارد فرو گذار نکنیم.

سردار قنبری آراستگی به فضایل معنوی، اخلاق حسنه و مردم داری را، از ضروریات ماموران نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: موفقیت ناجا در سنگر تامین نظم و امنیت جامعه و ارتقاء آرامش عمومی، ریشه در عزت نفس، ولایت پذیری و اخلاص کارکنان آن دارد که بازتاب آن را می توان در کسب رضایتمندی مردم مشاهده کرد.

انجام صحیح ماموریت ها باعث رضایت مردم از عملکرد پلیس می شود

وی با اشاره به رعایت نظم و انضباط در میان کارکنان، بیان داشت: رعایت نظم و انضباط از سوی تمامی کارکنان لازم و ضروری است و فرماندهان واحدها نیز باید نسبت به رعایت موضوع انضباط در حوزه کاری خود پیش قدم باشند.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اهمیت و ضرورت انجام صحیح ماموریت ها و رعایت نظم و انضباط گفت: انجام صحیح ماموریت ها باعث رضایت مردم از عملکرد پلیس می شود.

سردار قنبری با اشاره به این که توسعه و پیشرفت هر جامعه ای مدیون امنیت است، عنوان کرد: اگر امروز در کشور ایران اسلامی شاهد امنیت مثال زدنی هستیم، در اثر توجه به معنویات و علاقه درونی فرزندان این مرز و بوم است.

وی پیشگیری و پیش بینی مدبرانه را رمز موفقیت فرماندهان، مدیران و کارکنان در رونق بخشی سازمان و فرد عنوان کرد و گفت: باید با آمادگی، نظم و انضباط، احساس مسئولیت و تلاش مضاعف، ضمن به نمایش گذاشتن اقتدار پلیس، در پی ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایتمندی آنان باشیم.

فرمانده انتظامی لرستان با اعلام آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت یک انتخاب پرشور و با حضور حداکثری مردم در اردیبهشت ماه سال جاری تصریح  کرد: تعامل و همکاری بسیار خوبی بین ستادهای انتخاباتی در سطح استان با پلیس وجود دارد و امیدواریم با همکاری و تعامل همه سازمان ها و نهادهای دخیل در حوزه انتخابات شاهد برگزاری یک انتخابات پرشور باشیم./مهر

 

 

 

آمادگی کامل پلیس برای تأمین امنیت انتخابات در لرستان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1208