کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
9

سیره امام خمینی الگوی مسئولان در کار و زندگی باشد

امام‌جمعه اسفراین گفت: مسئولان باید همواره زندگی و سیره حضرت امام خمینی (ره) را سرلوحه کار خود قرار داده و با الگوگیری و پیروی از مکتب ایشان به مردم خدمت کنند

.

سیره امام خمینی الگوی مسئولان در کار و زندگی باشد

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز: مراسم ویژه سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و سالگرد قیام خونین یوم‌الله ۱۵ خرداد با حضور امام‌جمعه، فرماندار و اقشار مختلف مردم اسفراین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل مسجد امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این مراسم امام‌جمعه اسفراین با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد به بیان شخصیت حضرت امام و خصوصیات اخلاقی وی پرداخت و گفت: خداباوری، مردم محوری و استکبارستیزی ازجمله ویژگی‌های بارز حضرت امام ( ره) بود که در پیروزی انقلاب اسلامی و موفقیت حضرت امام نقش مهمی داشت.

وی گفت: در مکتب سیاسی امام، معنویت از سیاست جدا نیست و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی ایران با مرجعیت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران حاصل توکل بر خدا و چنگ زدن بر ریسمان الهی است.

حجت‌الاسلام قدیر محمدیان افزود: مسئولان باید همواره زندگی و سیره حضرت امام خمینی (ره) را سرلوحه کار خود قرار داده و با الگوگیری و پیروی از مکتب ایشان به مردم خدمت کنند.

امام‌جمعه اسفراین اظهار داشت: ۱۴ خرداد روز سخت وداع  ملت آزاده ایران با مقتدای خویش امام خمینی (ره) است و همچنین ۱۵ خرداد نقطه عطفی در تاریخ مبارزه ملت آزادیخواه ایران علیه استبداد و استعمار است که با نام، اندیشه و راه امام خمینی (ره) پیوندی ناگسستنی دارد.

در ادامه این مراسم معنوی یکی از مداحان در سوگ حضرت امام و شهدای قیام ۱۵ خرداد به مداحی و مرثیه‌سرایی پرداخت.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=12543