کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4

سارقان حرفه ای موتورسیکلت در کوهدشت در دام پلیس

فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری دو سارق حرفه ای موتورسیکلت ومنزل و کشف ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” یارالله عبدی” گفت : در پی اعلام یک فقره سرقت موتورسیکلت به مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ ، بلافاصله ماموران تجسس کلانتری ۱۲ کوهدشت با هماهنگی مقام قضائی […]

فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری دو سارق حرفه ای موتورسیکلت ومنزل و کشف ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” یارالله عبدی” گفت : در پی اعلام یک فقره سرقت موتورسیکلت به مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ ، بلافاصله ماموران تجسس کلانتری ۱۲ کوهدشت با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام شدند .
وی در ادامه گفت : ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده سارقان را در کوهدشت شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دونفر دستگیرکردند.
فرمانده انتظامی کوهدشت تصریح کرد : متهمان در باز جویی های فنی به ۹ فقره سرقت موتورسیکلت و۲فقره سرقت منزل در این شهرستان متعرف که تعدادی از اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد .
سرهنگ عبدی در پایان با بیان این که سارقان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند گفت : این امر علاوه بر خوشحالی شهروندان موجب رضایت مندی و تقدیر و تشکر مردم از پلیس شد .

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1284