کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

7

روند افزایشی کرونا در کوهدشت؛ ۱۰۰۰ نفر مبتلا شدند

فرماندار کوهدشت از روند افزایشی شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: آمار مبتلایان در کوهدشت از ابتدای شیوع کرونا تاکنون از مرز هزار نفر گذشته‌ است
روند افزایشی کرونا در کوهدشت؛ 1000 نفر مبتلا شدند

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز :ماشاءالله نعمتیدرباره آخرین وضعیت کرونا در این شهرستان اظهار داشت: موج دوم کرونا در کوهدشت شیوع پیدا کرده‌است و مردم باید بیش‌ازپیش پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

وی وضعیت کرونا در کوهدشت را زرد دانست و افزود: آمار مبتلایان کرونا در این شهرستان رو به افزایش است و محدودیت‌های نظارتی و بهداشتی دوباره تمدید شده‌است.

فرماندار کوهدشت عنوان کرد:  آمار مبتلایان در این شهرستان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون از مرز هزار نفر گذشته‌است که ۲۸نفر از این آمار مربوط به خارج کوهدشت بوده‌اند.

وی بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا در شهرستان کوهدشت تاکنون ۵۸۹ نفر بهبود یافته‌اند و ۱۲ نفر نیز جان خود را براثر این ویروس از دست داده‌اند.

نعمتی گفت: برگزاری مراسم عروسی، ترحیم و تجمعات در شهرستان کوهدشت تا اطلاع ثانوی ممنوع است و برگزارکنندگان این مراسم به دستگاه‌های قضایی برای اعمال قانون معرفی می‌شوند.

فرماندار کوهدشت با اشاره به وضعیت آماده‌باش در این شهرستان خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی با توجه به روند افزایشی کرونا در آماده‌باش هستند.

نعمتی با اشاره به تعطیلی تالارها، قهوه‌خانه‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها در کوهدشت اظهار داشت: هم‌چنین به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرده‌ایم که همه کارمندان و ارباب‌رجوع‌ها موظف به استفاده از ماسک هستند و درصورت عدم رعایت نکات بهداشتی خدماتی به ارباب‌رجوع‌ها ارائه نمی‌شود.

وی افزود: رانندگان وسایل حمل‌ونقل عمومی، درون‌شهری و برون‌شهری و تاکسی‌ها ملزم به استفاده از ماسک شده‌اند و از جابه‌جایی مسافران بدون ماسک باید خودداری شود.

فرماندار کوهدشت عنوان کرد: کمیته‌ای متشکل از نماینده فرمانداری، شبکه بهداشت، دادستانی، نیروی انتظامی، ادارات صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی تشکیل شده‌است و این نهادها به‌طور مستمر باید بر نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی نظارت کنند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13388

برچسب ها