کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

7

مشکل سیستم پایش تصویری هم‌چنان در کوهدشت ادامه دارد

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به ضرورت توجه به زیرساخت‌های کوهدشت گفت: این شهرستان هم‌چنان با مشکل سیستم پایش تصویری روبه‌روست.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز از کوهدشت، سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان اظهار داشت: قدمت تاریخی یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه کوهدشت است و باید در کنار فرهنگ، موقعیت جغرافیایی و نیز سایر ویژگی‌ها به زیرساخت‌های این شهرستان توجه کرد.

وی از راه‌اندازی یک پاسگاه جدید در کوهدشت خبر داد و افزود: پاسگاه انتظامی در سه‌راهی زانوگه با تصویب ستاد کل نیروهای مسلح به‌زودی در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه کوهدشت هم‌چنان فاقد سیستم پایش تصویری‌ست، عنوان کرد: امنیت اساس و زیربنای همه مسائل مهم مانند مسائل اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بوده و همکاری قضایی نیز لازمه انجام مأموریت‌های پلیس است.

وی به برگزاری انتخابات سال گذشته در لرستان اشاره و بیان کرد: امنیت برگزاری این انتخابات ستودنی بود و انتخابات در شهرستان کوهدشت نیز با همکاری اعضای شورای تأمین  در امنیت کامل برگزار شد.

مهدیان‌نسب با بیان اینکه استان لرستان در سال گذشته در برخورد با اراذل و اوباش پس‌از تهران در رتبه دوم کشور قرار گرفته‌است، گفت: تمام تلاش خود را برای خدمت مضاعف به مردم ادامه می‌دهیم.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به سالروز عملیات مرصاد خاطرنشان کرد: پنجم مرداد روزی تاریخ‌ساز در کشور است و شهدای بی‌شماری مانند شهید سپهبد صیاد شیرازی زحمت زیادی کشیدند و منافقین را نابود کردند.

در این مراسم سرهنگ نبی‌الله قاسمی به‌عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی کوهدشت منصوب و معارفه شد و از زحمات سرهنگ عباس دولتشاهی فرمانده سابق این شهرستان نیز تقدیر به‌عمل آمد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13493

برچسب ها