کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

7

کشف ۲ محموله قاچاق در کوهدشت/۱۷۰ متهم و محکوم قضایی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی کوهدشت با اشاره به دستگیری ۱۷۰ متهم و محکوم قضایی در این شهرستان گفت: ۳۲ هزار لیتر سوخت قاچاق و ۲۵ کیلوگرم انواع موادمخدر در کوهدشت کشف و ضبط شد.

کشف 2 محموله قاچاق در کوهدشت/170 متهم و محکوم قضایی دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز :، سرهنگ نبی‌الله قاسمی ظهر امروز در مراسم رونمایی از کشفیات قاچاق در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: نیروهای انتظامی کوهدشت در استمرار طرح‌های امنیت اقتصادی و امنیت اجتماعی بیش‌از هشت میلیارد تومان انواع کالای قاچاق را کشف کردند.

وی با اشاره به توقیف یک دستگاه کامیون حامل سوخت قاچاق افزود: مأموران انتظامی کوهدشت پس‌از توقف این خودرو و بازرسی از آن ۳۲ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل را کشف کردند.

فرمانده انتظامی کوهدشت عنوان کرد: کشف یک دستگاه لودر قاچاق به ارزش بیش‌از هفت میلیارد تومان، کشف و ضبط لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم خانگی از دیگر اقدامات پلیس این شهرستان در راستای مبارزه با کالای قاچاق است

وی با تأکید به اینکه بیش‌از ۲۵ کیلوگرم انواع موادمخدر با تلاش پلیس مبارزه با موادمخدر کوهدشت کشف و ضبط شده‌است، بیان کرد: در این راستا ۱۵ نفر خرده‌فروش موادمخدر دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

قاسمی با اشاره به انهدام باند سارقان توسط پلیس آگاهی کوهدشت گفت: در این راستا بیش‌از ۲۰ فقره سرقت منازل و مغازه متلاشی و هم‌چنین بیش‌از ۱۱۰ وسیله نقلیه متخلف و دارای دستور قضایی توقیف شده‌است.

فرمانده انتظامی کوهدشت خاطرنشان کرد: ۱۷۰ متهم و محکوم تحت‌تعقیب مراجع قضایی توسط نیروهای انتظامی این شهرستان دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح قضایی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13814

برچسب ها