کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

‍ نخستین هم‌اندیشی عوامل اجرایی جشنواره ملی آرمان برتر برگزار شد

نخستین هم‌اندیشی عوامل اجرایی جشنواره ملی آرمان برتر با حضور مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت و برخی از فعالان فرهنگی و هنری این شهرستان برگزار شد. و طرفین به تبادل نظر در ارتباط با این رخداد بزرگ فرهنگی پرداختند.

به گزارش خبر نگار کوهنانی نیوز : نورمحمدی مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت با ارائه مختصات کلی از ظرفیت‌های جامعه فرهنگ و هنر کوهدشت و با اشاره به برخی از موفقیت‌های کسب شده در عرصه ملی و بین‌المللی بر حمایت همه جانبه اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان در حمایت از فعالان هنری و فرهنگی و همچنین فراهم آوردن زیرساخت های لازم در تحقق رخدادهای ارزشمند فرهنگی همچون جشنواره ملی آرمان برتر تأکید و قول مساعد داد که تمام ظرفیت موجود را در راستای اجرای هر چه بهتر جشنواره آرمان برتر به عنوان یک رویداد بزرگ فرهنگی در سطح ملی به کار گیرد. در ادامه برخی از هنرمندان کوهدشتی به طرح نظرات خود در حوزه‌های تخصصی فعالیت‌شان و ارائه پیشنهادات در این خصوص پرداختند که با استقبال گرم خانم دکتر افشار و استاد صدیقیان رو به رو شد.

در این نشست دکتر افشار دبیر چهارمین جشنواره ملی آرمان برتر با ابراز خرسندی از دیدار با اهالی اندیشه و فرهیختگان کوهدشت از لرستان به عنوان یکی از قطب‌های تاریخی فرهنگ و هنر ایران یاد کرد و از آمادگی موسسه فرهنگ سازان زندگی در خصوص استعدادیابی و هدایت استعدادهای این منطقه در راستای شکوفایی هر چه بیشتر آنان خبر داد و در ادامه با قدردانی از مدیرکل محترم ارشاد استان لرستان آقای فتایی و همچنین نورمحمدی مدیر ارشاد کوهدشت در همکاری سازنده در جهت برگزاری این جشنواره خواستار تعامل هر چه بیشتر بخش خصوصی در راستای ترویج و تقویت فرهنگ و هنر کشور به عنوان تنها چاره کار در راستای اعتلای فرهنگ ایرانی – اسلامی و صیانت از هویت فرهنگی کشور در برابر تهاجم فرهنگی بیگانگان شد.

استاد صدیقیان نیز در سخنانی شورانگیز به توصیف پیشتازی تمدن و فرهنگ غنی ایرانی از دیرباز در میان سایر ملل برگزیده جهان پرداخت و در ادامه به شرح برنامه‌های جشنواره و نحوه داوری آثار و چگونگی تعامل با اهالی فرهنگ و هنر منطقه در ادامه کار پرداخت. در پایان طرفین به بررسی زمینه‌های همکاری مشترک در خلق و آفرینش آثار فاخر فرهنگی و هنری پرداختند./

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=14239

برچسب ها