کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
5

خدمت‌رسانی شبانه‌روزی سپاه به سیل‌زدگان لرستان؛ قدر یادگاران دفاع مقدس را بدانیم

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: سپاه پاسداران با روحیه انقلابی و جهادی به‌طور شبانه‌روزی به مردم سیل‌زده استان به‌ویژه پل‌دختر و معمولان خدمت‌رسانی کرد. آیت‌الله سید احمد میرعمادی : اشاره حضور جهادی سپاه پاسداران در سیل لرستان و خدمت به مردم اظهار داشت: در سیل اخیر لرستان سپاه پاسداران به‌حکم و فرمان مقام معظم رهبری وارد […]

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: سپاه پاسداران با روحیه انقلابی و جهادی به‌طور شبانه‌روزی به مردم سیل‌زده استان به‌ویژه پل‌دختر و معمولان خدمت‌رسانی کرد.

خدمت‌رسانی شبانه‌روزی سپاه به سیل‌زدگان لرستان؛ قدر یادگاران دفاع مقدس را بدانیم

آیت‌الله سید احمد میرعمادی : اشاره حضور جهادی سپاه پاسداران در سیل لرستان و خدمت به مردم اظهار داشت: در سیل اخیر لرستان سپاه پاسداران به‌حکم و فرمان مقام معظم رهبری وارد صحنه شد و بر اساس تکلیف و باروحیه انقلابی و جهادی به‌طور شبانه‌روزی به مردم سیل‌زده استان به‌ویژه پل‌دختر و معمولان خدمت‌رسانی کرد.

وی با اشاره به دلسوزی و دغدغه مندی سپاه پاسداران در قبال انقلاب و مردم افزود: سپاه پاسداران باروحیه انقلابی خود نقاط  ضعف و قوت را می‌بیند و چنانچه نقاط ضعف را متذکر می‌شود، نباید برآشفته شد و جبهه‌گیری کرد بلکه باید به دنبال برطرف کردن ضعف‌ها بود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با انتقاد از برخی صحبت‌ها و توهین‌ها به نیروهای انقلابی که سبب شادی دشمنان می‌شود، بیان کرد: باید قدر نیروهای انقلابی و ارزشی و یادگاران دفاع مقدس را بدانیم و با بی‌احترامی به این فرماندهان سبب شادی دشمنان انقلاب نشویم.

میرعمادی با اشاره به مشکلات مردم در مناطق سیل‌زده پل‌دختر گفت: بیش از ۵۰ روز از سیل لرستان می‌گذرد و باوجود خدمات بسیار سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، بسیج، طلاب، هلال‌احمر، گروه‌های مردمی و نیروهای جهادی به سیل‌زدگان، اما همچنان مردم سیل‌زده مشکلاتی دارند.

وی اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن گرما در مناطق سیل‌زده، از مسئولان می‌خواهیم با سرعت عمل و رسیدگی، مشکلات سیل‌زدگان را برطرف کنند و سبب آرامش و آسایش مردم شوند.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5969