کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

10
کرم کونانی خبر داد

‍ پیام فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی و ۱۳ آبان

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی و 13 آبان پیامی صادر کرد.

ه گزارش کوهنانی نیوز سرهنگ کرم کونانی فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت در پیامی ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی و یوم‌الله ۱۳ آبان، اقدام وقیحانه رئیس‌جمهور فرانسه را در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد.

متن پیام به شرح زیر است:
🔹«جوان‌های ما، چه در اتّحادیّه‌ی انجمن‌های اسلامی، چه در بسیج و امثال این‌ها، آمدند وارد میدان شدند و می‌خواهند کار کنند برای خدا، برای انقلاب، برای کشور؛ به این‌ها باید میدان داد» (مقام معظم رهبری)

🔹دانش آموزان به‌عنوان آینده‌سازان کشور و یکی از اقشار مؤثر، همواره در جامعه نقش‌آفرین بوده‌اند؛ این قشر بسیجی، شهید محمدحسین فهمیده که تصویر برجسته‌ای از ایثار و جهاد و شهادت است را الگویی شایسته برای خود به‌حساب می‌آورند.

🔹امروز این جوانان با الگو گیری از این شهید عزیز می‌توانند در اکثر عرصه‌های علمی، فرهنگی و دینی و… برای پیشرفت کشور همچون ایام دفاع مقدس تلاش کنند.

🔹روز ۱۳ آبان تجلی روحیه استکبارستیزی، مبدأ ایستادگی و مقاومت ملت ایران اسلامی در برابر دشمنان انقلاب است و تقارن آن با هفته وحدت اسلامی بسیار مبارک است.

🔹 دشمنی سران کفر با پیام روشنی‌بخش اسلام سابقه دیرینه دارد چراکه برای پوشاندن ضعف و حقارت خود در برابر پیام روشن و رهایی‌بخش پیامبران الهی از شیوه نخ‌نمای اهانت استفاده می‌کردند.

🔹این‌جانب ضمن محکومیت هتک حرمت و اقدام وقیحانه رئیس‌جمهور فرانسه در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)، فرارسیدن ۱۳ آبان و هفته بسیج دانش‌آموزی را به این قشر آینده‌ساز تبریک عرض نموده و امیدوارم این شجره طیبه که از بهترین فرزندان کشور تشکیل‌شده است، استکبار جهانی را که به سمت افول حرکت می‌کند، کاملاً نابود سازد.

کرم کونانی
فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=14980

برچسب ها