کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6
فرمانده انتظامي استان

کشف ۲۰۰ عتیقه تاریخی در کوهدشت

فرمانده انتظامي استان از کشف 200 عتیقه متعلق به دوره‌های مختلف پیش از تاریخ و دوران معاصر در کوهدشت خبر داد .

کوهنانی نیوز: سردار “حاجی محمد مهدیان نسب” در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ماموران انتظامی بخش گراب شهرستان”کوهدشت” پس از دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر خرید و فروش اشیاء عتیقه، تحقیقات خود را برای صحت و سقم موضوع آغاز کردند .

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از اطمینان از صحت خبر و نیز اخذ مجوز قضائی، در بازرسی از محل ۲۰۰ قلم اشیاء عتیقه شامل خنجر، مجسمه سنگی، انواع مهره های قدیمی، سینی و چندین رشته دستبند کشف کردند.

وی با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان اداره میراث فرهنگی، اشیاء مکشوفه متعلق به دوره‌های مختلف پیش از تاریخ و دوران معاصر است، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و همچنین در بازرسی از محل ۲ قبضه سلاح کلت کمری و یک عدد بی سیم دستی کشف شد.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه متهم به همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی عرصه را بر قانون شکنان تنگ کرده و اجازه فعالیت های مجرمانه را از آنان گرفته است.

سردار مهدیان نسب در پایان گفت: شهروندان می توانند در صورت آگاهی از فعالیت مجرمان مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده و در تامین نظم و امنیت جامعه نقش موثری داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=15106

برچسب ها