کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4

فرمانداران حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را ندارند

مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان: فرمانداران حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را ندارند مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان گفت:به همه فرمانداران ابلاغ شده است که حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را در انتخابات پیش رو ندارند. به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد،ناهید پرویزپور ظهر امروز در گردهمایی فرمانداران و دادستان‌های […]

مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان:
فرمانداران حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را ندارند
مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان گفت:به همه فرمانداران ابلاغ شده است که حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را در انتخابات پیش رو ندارند.

به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد،ناهید پرویزپور ظهر امروز در گردهمایی فرمانداران و دادستان‌های استان لرستان گفت: در آستانه دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها در کشور هستیم و این در حالی است که از ابتدای انقلاب تا کنون بطور متوسط سال یکبار انتخابات برگزار کرده‌ایم.

وی افزود: رویکرد اصلی وزارت کشور در هر انتخاباتی و علی الخصوص در انتخابات پیش رو بر اساس چهار رویکرد اساسی اجرای قانون، سلامت انتخابات، امنیت انتخابات و مشارکت سیاسی است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: تا کنون ۱۹ جلسه ستاد انتخابات برگزار شده است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری برگزار سعی کردیم مسائل و مشکلات را بررسی و برای حل آنها راه حل ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه تاکید استاندار لرستان و وزیر کشور بر این است که مجریان انتخابات باید اصل بی طرفی را رعایت کنند، گفت: به تمامی فرمانداران ابلاغ شده که به هیچ عنوان حق ندارند در فعالیت‌های انتخاباتی چه در ستادهای ریاست جمهوری و چه در ستادهای شورای اسلامی شهر و روستا حضور و فعالیت داشته باشند.

پرویزپور عنوان کرد: ستاد امنیت در فرمانداری برقرار شده است و تمام تمهیدات در بحث امنیت برگزاری انتخابات انجام شده است.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1554