کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
7

پیکرهای مطهر ۲ شهید والامقام در خرم‎آباد تشییع و به خاک سپرده شد

پیکرهای مطهر ۲ شهید والامقام در خرم‎آباد تشییع و به خاک سپرده شد   ظهر امروز پیکرهای مطهر ۲ شهید والامقام روی دستان مردم خرم‎آباد تشییع و به خاک سپرده شد. ظهر امروز و با حضور حداکثری اقشار مردم و مسوولان پیکر شهیدان قاسم نظری و علیرضا ابراهیمی تشییع و در مراسمی با شکوه به […]

پیکرهای مطهر ۲ شهید والامقام در خرم‎آباد تشییع و به خاک سپرده شد

 

ظهر امروز پیکرهای مطهر ۲ شهید والامقام روی دستان مردم خرم‎آباد تشییع و به خاک سپرده شد.

ظهر امروز و با حضور حداکثری اقشار مردم و مسوولان پیکر شهیدان قاسم نظری و علیرضا ابراهیمی تشییع و در مراسمی با شکوه به خاک سپرده شد.

پس از قرائت نماز بر پیکرهای شهیدان علیرضا ابراهیمی و قاسم نظری توسط آیت‎الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان در پادگان امام حسین(ع) خرم‎آباد، مراسم تشییع و تدفین این دو شهید والا مقام برگزار شد.

شهید قاسم نظری از تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان دو روز گذشته حین برف‌روبی در منطقه مرزی آلواتان جاده شهید مالکی، به دلیل ریزش بهمن به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

شهید علیرضا ابراهیمی نیز یکی از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس بود که پس از سال‎ها تحمل درد و بیماری به جمع همرزمان شهید خود پیوست.

گفتنی است، حضور گسترده و با شکوه قشرهای مردم خرم‎آباد در آئین تشییع و تدفین پیکر این دو شهید والا قدر صحنه‎های زیبایی از ادای دین مردم به ایثار و از خود گذشتگی شهدا را به تصویر کشید.

پیکرهای مطهر ۲ شهید والامقام در خرم‎آباد تشییع و به خاک سپرده شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=163