کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

3
اروانی خبرداد:

حجت الاسلام آروانی امام جمعه : اقتدا عملی به سیره زندگی ائمه اطهار(سلام اللّه علیهم)

۰حجت الاسلام آروانی امام جمعه محترم کوهنانی ضمن تسلیت ایام فاطمیه رمز عبور از مشکلات زندگی فردی اجتماعی را اقتدا عملی به سیره زندگی ائمه اطهار(سلام اللّه علیهم) دانست.

کوهنانی نیوز ، اروانی افزود : یکی از درس های زندگی حضرت زهرا(سلام اللّه علیها)، تلاش، و مبارزه برای استقرار حکومت ولی الهی بود و این بانوی بزرگوار جمع بین زندگی و انجام وظایف خود درخانواده، فرزند و همسر از یک طرف، عبادت ارتباط با خدا از طرف دیگر و مبارزه جهاد در برابر انحراف از مسیر حق و ولایت از طرف دیگر نمود.

ایشان صبر راهبردی، قطع امید اعتماد به دشمنان، توجه به داخل و:تبعیت از رهبری را راه عبور از مشکلات دانست و گفت عقل سلیم حکم میکند بجای تمرکز و امید واهی روی مذاکرات بی حاصل و رفع تحریم، اول به فکر خنثی سازی تحریمها و قوی کردن کشور با توجه به ظرفیتهای بزرگ داخلی باشیم که آثار آن بیشتر، همیشگی و قابل اعتماد است، ضمن اینکه عزت و استقلال کشور هم حفظ میشود.

ایشان در ادامه افزود ممنوعیت ورود واکسن آمریکای با آن خباثت و سابقه و جنایات اقدامی شجاعانه و عقلانی است زیرا ایران موش آزمایشگاهی برای آمریکا و انگلیس نیست.
آنها اگر میتوانستند مشکلات خود راحل میکردند.
آمریکا رتبه اول ابتلا و مرگ میر کرونا را دارد حال دلسوز ملت ایران شده!!؟
مگر همین آمریکا مانع ورود دارو و اقلام مورد نیاز بیماران خاص مثل پانسمان بیماران پروانه ای نیست؟ مگر آمریکا عامل بلوکه شدن اموال ایران و تحریم نیست؟ حال چگونه بپذیریم او در ادعاهای خود صادق باشد.

وی در پایان گفت عده ای هرچه میشنوند در فضای بی در پیکر مجازی باور میکنند پخش میکنند و تکرار میکنند آنها دنبال سیاه نمایی برای بی اعتمادسازی و ایجاد دو قطبی در جامعه هستند اما مردم ما بصیر و هوشیار هستند فریب عملیات روانی دشمن را نمیخورند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16543

برچسب ها