کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4

ضرورت‌ توجه به الگوی اسلامی ایرانی برای پیشرفت/مسئولان به فکر چاره‌جویی و رفع مشکل اشتغال جوانان باشند

امام جمعه کوهدشت گفت

به گزارش کوهنانی نیوز ، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه کوهدشت ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رجب، اظهار داشت: ماه رجب، سرشار از ارزش‌های معنوی و فواید ملکوتی بوده و ماه تولد ائمه اطهار (ع) می‌باشد، انواع دعاها در آن واردشده است.

وی با اشاره به اهمیت دعا و تضرع درراه خدا، افزود: کسانی که استکبار می‌ورزند با ذلت و خواری وارد جهنم خواهند شد، ماه رجب ماه استغفار و طلب آمرزش است و اولین شب جمعه این ماه، به نام لیله الرغائب شب دعا و نیایش خالصانه به درگاه خداوند متعال است که بسیار حائز اهمیت است.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه سیاست‌های کلی نظام توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ می‌شود، عنوان کرد: پیاده کردن نظام اقتصاد اسلامی در جامعه ضروری است، بایستی در این راستا به الگوی ایرانی اسلامی توجه ویژه‌ای داشت.

وی با اشاره به اینکه تورم، افزایش سطح فقر، بیکاری و… به دلیل عدم توجه به اقتصاد اسلامی است، تصریح کرد: با مقاوم کردن اقتصاد و برنامه‌های نظام اقتصادی اسلامی می‌توان اقتصاد جامعه را درست کرد، بازشناسی الگوی توسعه صورت گیرد و مبتنی بر نقشه جامع کشور بر اساس مبانی اسلامی باشد.

طهماسبی با اشاره به‌ضرورت مبارزه جدی با قاچاق و فساد در جامعه به جهت پیشروی به مسیر تعالی، گفت: در کوهدشت بایستی مسئولان به فکر چاره‌جویی و رفع مشکل اشتغال جوانان باشند و این با دلسوزی و کار جهادی محقق خواهد شد.

امام‌جمعه کوهدشت ضمن تقدیر از خدمات نظام اسلامی در جامعه، بیان کرد: برخی بانک‌ها برای یک وام موانع سختی را جلوی جوانان می‌گذارند و با این کار مانع رشد جوانانی که امید آینده کشور هستند، می‌شوند، مسئولان ذی‌ربط بایستی در این راستا چاره‌جویی کنند و به فکر اشتغال پایداری برای این قشر باشند.

وی با اشاره به اینکه برخی جلسات اداری دردی از مردم را دوا نکرده و ثمره‌ای ندارد، گفت: مسئولان با برنامه‌ریزی دقیق بایستی در راستای رفع مشکلات جامعه کوشا باشند و این با اتکا به توان و نیروی داخلی و اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود.

گفتنی است در حاشیه نماز جمعه از جمعی از بسیجیان حوزه مقاومت شهید صیاد شیرازی که در مسابقات ورزشی و فرهنگی حائز رتبه برتر شده بودند تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=17149

برچسب ها