کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6
فرمانده انتظامی کوهدشت

کشف ۱۶ کیلو گرم تریاک توسط فرماندهی انتظامی کوهدشت با همکاری سربازان گمنام امام زمان ( عج ا…)

سرهنگ قاسمی گفت: در بازرسی از خودروی مذکور مقدار 16 کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف و راننده نیز دستگیر و به همراه پرونده متشکله تحویل مراجع ذی صلاح قضائی شد.

به گزارش کوهنانی نیوز سرهنگ”نبی اله قاسمی ” اظهار داشت: در راستای مطالبات مردمی و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و درپی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر از جنوب کشور به این شهرستان هستند، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: عوامل انتظامی این شهرستان با همکاری و هماهنگی سربازان گمنام زمان ( عج ا…) و با اشراف اطلاعاتی خودروی مورد نظر را در محور ترانزیتی و مواصلاتی غرب به جنوب شناسایی و در انتهای حوزه استحفاظی شهرستان توقیف نمودند.

سرهنگ قاسمی گفت: در بازرسی از خودروی مذکور مقدار ۱۶ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف و راننده نیز دستگیر و به همراه پرونده متشکله تحویل مراجع ذی صلاح قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت ضمن تقدیر و تشکر ویژه از همکاری و همراهی سربازان گمنان امام زمان ( عج ا…) در انجام این ماموریت ، تاکید کرد: دستگاههای متولی امر بخصوص نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر برخورد مقتدرانه و قاطع می نمایند و این مطالبه مردمی بصورت مستمر و مداوم ادامه خواهد داشت.

انتهای پیآم/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=17594

برچسب ها