کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

3

‍ اجرای مرحله اول واکسیناسیون پاکبانان شهرداری کوهدشت علیه کرونا آغاز شد.

شهردار رستمی گفت: پاکبانان شهرداری به‌طور مستقیم با زباله‌ها، به‌ویژه ماسک های رها شده در معابر و خیابان های شهری سرو کار دارند و جمع آوری آنها آلودگی هایی دارد و بر این مبنا تزریق واکسن کرونا برای ایمن سازی اهمیت بسزایی دارد.

کوهنانی نیوز ،مهندس هوشنگ رستمی شهردار کوهدشت با اشاره به اجرای واکسیناسیون پاکبانان شهرداری گفت: با توجه به هماهنگی انجام گرفته با شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت امروز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ کلیه پناکبانان شهرداری با حضور در مرکز بهداشت این شهرستان مرحله اول واکسن پیشگیری از کرونا را دریافت کردند.
رستمی شهردار در این خصوص بیان داشتند: پاکبانان پس از کادر درمان به دلیل نوع فعالیت کاری بیش از همه در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا قرار دارند و آسیب پذیرترین قشر در ابتلا به این بیماری هستند. و در صورت بی توجهی به امر واکسیناسیون می توانند انتقال دهنده ویروس کرونا به دیگران به ویژه خانواده های خود باشند، که تبعات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

شهردار رستمی گفت: پاکبانان شهرداری به‌طور مستقیم با زباله‌ها، به‌ویژه ماسک های رها شده در معابر و خیابان های شهری سرو کار دارند و جمع آوری آنها آلودگی هایی دارد و بر این مبنا تزریق واکسن کرونا برای ایمن سازی اهمیت بسزایی دارد.

شهردار کوهدشت در پایان از زحمات مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای پیشگیری و تامین سلامت پاکبانان زحمت کش تقدیر و تشکر نمودند.

انتها ی پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=17956

برچسب ها