کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

7

دستگیری۱۰ خرده فروش مواد مخدردر کوهدشت

مأموران با هماهنگی مقام قضائي و در بازرسي از محل های مورد نظر 10 خرده فروش موادمخدر را دستگير و از آنان مقدار یک کیلو 400گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف کردند


کوهنانی نیوز،سرهنگ “نبی اله قاسمی” بیان داشت: در راستای اجرای طرح امنیت محله محور و همچنین در راستا پاسخگویی به خواسته های شهروندان مبنی بر برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، ماموران انتظامی این شهرستان اقدام به شناسایی خرده فروشان موادمخدر در سطح شهرستان کردند.
وی ادامه داد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی و در بازرسی از محل های مورد نظر ۱۰ خرده فروش موادمخدر را دستگیر و از آنان مقدار یک کیلو ۴۰۰گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف کردند.
سرهنگ قاسمی افزود: ۴ دستگاه موتورسیکلت و خودرو متعلق به خرده فروشان موادمخدر توقیف،۱۲نفر معتاد متجاهر نیز در این راستا دستگیر که به همراه پرونده های متشکله تحویل مراجع ذی صلاح شدند.
فرمانده انتظامی کوهدشت در پایان بیان داشت مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۲۸ به پلیس مبارزه با موادمخدر اطلاع دهند.
انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=18274

برچسب ها