کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

2

تمدید‍ نحوه حضور کارکنان در محل کار از ساعت ۹ صبح

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان نحوه آغاز فعالیت و حضور کارکنان دستگاههای اجرایی استان از ساعت ۹صبح را تا پایان هفته آینده تمدید کرد .

کوهنانی نیوز، دکتر کشکولی در این رابطه گفت: با توجه به اثر بخشی کاهش ساعت حضور کارکنان دستگاه های اجرایی استان در کنترل وضعیت بیماری، روند آغاز فعالیت دستگاه‌های اجرایی از ساعت ۹ صبح، در هفته آتی نیز ادامه خواهد داشت .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان اظهار داشت: تمدید موضوع کاهش ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی در راستای تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و مفاد بند ۱۱ صورتجلسه چهل و سومین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، با هدف کنترل شیوع کرونا صورت می گیرد .

وی افزود: با بررسی های صورت گرفته در زمینه کاهش زمان حضور کارکنان دستگاه های اجرایی، تاثیرات این تصمیم در مهار روند شیوع بیماری کرونا کاملا مشهود بوده و تمدید یک هفته‌ای موضوع مذکور، در این رابطه اجرایی می شود .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: وضعیت حضور کارکنان در محل کار و دورکاری آنان کما فی السابق بر اساس مفاد نامه شماره ۸۳/۳/۸۱۹ مورخ ۱۴ فروردین ماه جاری ( ابلاغی به دستگاه های اجرایی استان ) و بر اساس رنگ بندی شهرستان ها اعلام می گردد .

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=18350

برچسب ها