کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

نظر رئیس کمیته آموزش‌وپرورش مجلس درباره استیضاح دانش آشتیانی

رئیس کمیته آموزش‌وپرورش مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات فرهنگیان زیاد است. کوهنانی نیوز : “محمد بیرانوندی” با بیان این مطلب، افزود: به نظرم در شأن مجلس نیست و نمایندگان باید ملاحظه کنند و در این مدت‌زمان کوتاه از آمدن وزیر جدید، زمان ارزیابی وجود ندارد. وی در خصوص مطالبات و معوقات فرهنگیان اظهار داشت: به […]

رئیس کمیته آموزش‌وپرورش مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات فرهنگیان زیاد است.
کوهنانی نیوز : “محمد بیرانوندی” با بیان این مطلب، افزود: به نظرم در شأن مجلس نیست و نمایندگان باید ملاحظه کنند و در این مدت‌زمان کوتاه از آمدن وزیر جدید، زمان ارزیابی وجود ندارد.
وی در خصوص مطالبات و معوقات فرهنگیان اظهار داشت: به نظرم اطلاع‌رسانی در این خصوص باید بیشتر شود زیرا در جلسه‌ای که چند روز پیش با وزیر داشتیم اعلام شد که مبلغ بسیار بالایی برای پرداخت مطالبات سال‌های گذشته فرهنگیان واریزشده است.
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در پاسخ به این پرسش که این واریز مطالبات مربوط به پاداش پایان خدمت بازنشستگان است و چرا معوقاتی مانند حق‌التدریس معلمان که از فروردین‌ماه پرداخت‌نشده در دستور کار قرار نگرفته است؟ خاطرنشان کرد: مطالبات فرهنگیان زیاد است اما در این خصوص هم کار زیاد انجام‌شده است.
بیرانوندی افزود: در جلسات کمیسیون آموزش مجلس و همچنین در جلسات خصوصی بر سامان دادن به مطالبات و معوقات فرهنگیان تأکید شده است و این موضوع از دغدغه‌های کمیسیون آموزش مجلس و همچنین دولت است.
وی در خصوص انتصابات در آموزش‌وپرورش و همچنین موضوع استیضاح دانش آشتیانی، گفت: احساس می‌کنم در این خصوص مطالبات شخصی نمایندگان مطرح است که البته منظورم از مطالبات شخصی، مطالبات حوزه انتخابیه آن‌هاست.
رئیس کمیته آموزش‌وپرورش مجلس شورای اسلامی افزود: به نظرم در شأن مجلس نیست و نمایندگان باید ملاحظه کنند و در این مدت‌زمان کوتاه از آمدن وزیر جدید، زمان ارزیابی وجود ندارد.
منبع: خبرگزاری فرهنگیان
نظر رئیس کمیته آموزش‌وپرورش مجلس درباره استیضاح دانش آشتیانی
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=186