کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

شرور مسلح توسط فرمانده نیروی انتظامی رومشکان دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی رومشکان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز، صبح روز سه‌شنبه مورخه ۱۵ تیرماه سال جاری مأموران انتظامی رومشکان با اشراف و رصد اطلاعاتی دقیق محل اختفای شرور سابقه‌دار و مسلح را در این شهرستان شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضایی به محل موردنظر اعزام می‌شوند.

بر اساس این گزارش این فرد شرور به محض دیدن مأموران پلیس به‌طرف آنها با سلاح گرم و اتوماتیک خود شلیک کرده و تا جاییکه این موضوع به #سرهنگمهدویکیا فرمانده شجاع نیروی انتظامی رومشکان گزارش داده می‌شود و شخص ایشان با توجه به تجربه و روحیه‌ای خدمت صادقانه به مردم از وی سراغ داریم خود شخصاً وارد عمل شده و فرماندهی این عملیات را بر عهده می‌گیرد.

بر اساس گفته شاهدین و نگارنده دستگیری این شرور مسلح یکی از پیچیده‌ترین و سخت‌ترین عملیات دستگیری در تاریخ شهرستان رومشکان بوده است چراکه وی برای رهایی خود از چنگال مأموران پلیس در گوشه‌ای از منزل خود کمین کرده و آماده شلیک به هرکسی می‌شود که به آن نزدیک شود.

حضور شخص سرهنگ مهدوی کیا به‌عنوان فرمانده در این عملیات، مصداق بارز فرماندهان زمان جنگ است که خود پیشرو دیگر نیروهای در عملیات علیه دشمن غاصب بودند و سینه خود را سپر بلای نیروهای تحت فرمان خود می‌کردند.

فرمانده نیروی انتظامی رومشکان در نهایت شجاعت و با اعتقاد به اینکه لباس مقدس نیروی انتظامی کفن آنهاست، و با نگاه اجتماعی و فرهنگی خود و همچنین با بهره‌گیری از ترفندهای حرفه‌ای و امنیتی روز دنیا و با علم اینکه هرلحظه امکان شهادتش هست خود را به این شرور مسلح نزدیک می‌کند و در لحظه‌ای از غفلت وی استفاده کرده با حرکات رزمی منحصربه‌فردی این فرد شرور به همراه سلاح گرم آماده شلیکش را آغوش گرفته، وی را زمین‌گیر کرده و دستگیر می‌کند.

بدون شک امروز مردم ولایت مدار رومشکان به چنین فرمانده مردمی و شجاعی به خود می‌بالند و این هشداری است به همه بر هم‌زنندگان نظم و امنیت مردم در این شهرستان که پلیس و نیروی انتظامی باقدرت در برابر این‌گونه اقدامات شرورانه ایستادگی کرده و برخورد شدیدی خواهد داشت.

در پایان این عملیات تعدادی سلاح گرم به همراه مهمات جنگی از منزل وی کشف و ضبط شده است.
انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=19288

برچسب ها