کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

تجلیل بخشدار کوهنانی از ریاست دادگاه بخش در هفته قوه قضائیه

تجلیل بخشدار کوهنانی از ریاست دادگاه بخش در هفته قوه قضائیه کوهنانی نیوز :در این دیدار که بمناسبت هفته قوه قضائیه در دفتر ریاست دادگاه بخش کوهنانی صورت گرفت، آقای یارمحمدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و نکوداشت هفته قوه قضاییه، اظهار داشت : قوه قضاییه حافظ امنیت و آرامش مردم است. […]

تجلیل بخشدار کوهنانی از ریاست دادگاه بخش در هفته قوه قضائیه

کوهنانی نیوز :در این دیدار که بمناسبت هفته قوه قضائیه در دفتر ریاست دادگاه بخش کوهنانی صورت گرفت، آقای یارمحمدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و نکوداشت هفته قوه قضاییه، اظهار داشت : قوه قضاییه حافظ امنیت و آرامش مردم است.
یارمحمدی بارزترین ویژگی قوه قضاییه را گرفتن حق مظلوم از ظالم و جلوگیری از وقوع انواع جرم توسط افراد بی‌بند و بار در جامعه برشمرد و تصریح کرد: قوه قضاییه به عنوان آخرین ملجاء و پناهگاه مردم برای یاری رساندن به آنها است.
بخشدار کوهنانی فرصت خدمتگذاری را برای مسئولان بسیار مغتنم شمرد و بیان کرد: باید از این فرصت که خداوند در اختیار بشر می‌گذارد به بهترین شیوه ممکن که رضایت مردم را به دنبال داشته باشد، استفاده کرد.
وی با بیان اینکه اقتدار قوه قضاییه در نظام جمهوری اسلامی موجب تحقق عدالت در جامعه شده است، تاکید کرد: مهمترین سرمایه قوه قضاییه اعتماد مردم است؛ در ادامه جلسه آقای ایمانی رسیدگی دقیق به دعاوی و تلاش در جهت برقراری نظم و امنیت عمومی جامعه عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود که با همکاری سایر اعضای کمیته تامین کما فی السابق شاهد منطقه ای امن و بدون مشکل باشیم. درپایان این دیدار بخشدار کوهنانی بااهدا لوح تقدیر از زحمات ریاست دادگاه بخش تجلیل نمود.

تجلیل بخشدار کوهنانی از ریاست دادگاه بخش در هفته قوه قضائیه
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2145