کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
2
‍ دکتر شمسی فر عنوان کرد

اجرای پروژه فیبر نوری شهرستان چگنی به بخش چمپلک

در راستای اجرای پروژه فیبر نوری کشکان به کوهدشت و با پیگیری‌های فرماندار چگنی و مدیر کل فناوری اطلاعات استان فیبر نوری مسیر چگنی به چمپلک در دستور کار مخابرات منطقه لرستان قرار گرفت.

توازن و توزیع عادلانه امکانات مخابراتی در سطح استان لرستان در دستور کار مخابرات بین منطقه لرستان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، جلسه بررسی مشکلات مخابراتی شهرستان چگنی با حضور افشین بازگیر فرماندار ،شمسی فر مدیر مخابرات منطقه لرستان و صارمی مدیر کل فناوری اطلاعات استان در سالن ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

در این جلسه بازگیر فرماندار چگنی اظهار داشت یکی از عوامل پیشرفت هر شهرستان وجود زیرساخت های مخابراتی و اینترنتی می باشد که شهرستان چگنی در سه بخش مرکزی ، ویسیان و شاهیوند با مشکلاتی مواجه است و خصوصا در بخش شاهیوند شبکهای اینترنتی وضعیت مناسبی ندارند و در بعضی مناطق اینترنت و شبکهای مخابراتی وجود ندارد.

فرماندار شهرستان چگنی در ادامه سخنان به تسریع در احداث پروژه فیبر نوری در سطح شهرستان تاکید نمود.

در ادامه این‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جلسه دکتر شمسی فر مدیر مخابرات منطقه ، ضمن خوش آمدگویی و تسلیت ایام محرم و صفر
گفت : در راستای اجرای پروژه فیبر نوری کشکان به کوهدشت و با پیگیری‌های فرماندار چگنی و مدیر کل فناوری اطلاعات استان فیبر نوری مسیر چگنی به چمپلک در دستور کار مخابرات منطقه لرستان قرار گرفت.

وی افزود : در سال گذشته و در راستای محرومیت زدایی و توازن در توزیع عادلانه و اجرای پروژه های زیرساختی مخابراتی در سطح استان پروژه های فیبر نوری در مسیر های خرم آباد به پلدختر ، نورآباد به سرکشی ، کشکان به کوهدشت و مسیر خرم آباد به ویسیان اجرا گردیده است.

در ادامه صارمی مدیر فناوری اطلاعات استان گفت: ۱۹ پروژه مخابراتی جهت شهرستان چگنی به اپراتورها ابلاغ شده است که از این تعداد ۱۶ پروژه به شرکت ارتباطات سیار و ۳ پروژه به شرکت ایرانسل ابلاغ شده است.

انتهای پیام/

اجرای پروژه فیبر نوری شهرستان چگنی به بخش چمپلک
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=24181