کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

جشنواره استانی موسیقی جوان در الیگودرز برگزار می‌شود

رییس انجمن موسیقی لرستان: جشنواره استانی موسیقی جوان در الیگودرز برگزار می‌شود رییس انجمن موسیقی لرستان گفت:جشنواره موسیقی جوان به همت انجمن موسیقی لرستان شعبه الیگودرز و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن شهرستان در دو بخش برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی لرستان، امین عباسیان […]

رییس انجمن موسیقی لرستان:
جشنواره استانی موسیقی جوان در الیگودرز برگزار می‌شود
رییس انجمن موسیقی لرستان گفت:جشنواره موسیقی جوان به همت انجمن موسیقی لرستان شعبه الیگودرز و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن شهرستان در دو بخش برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی لرستان، امین عباسیان در ارتباط با برگزاری جشنواره موسیقی جوان گفت: جشنواره موسیقی جوان با حضور اساتید برجستۀ موسیقی لرستان و با همت انجمن موسیقی لرستان شعبه الیگودرز و حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان الیگودرز برگزار خواهد شد.

وی توضیح داد: این جشنواره در دو بخش کلاسیک ودستگاهی برگزار شده که بنابر تاریخ تعیین شده توسط ستاد برگزاری جشنواره شرکت کنندگان آثار خود را به دلخواه انتخاب و به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌کنند ، سپس منتخبین دربخش دوم مطابق با رپراتورهای اعلام شده توسط دبیرخانه جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

رییس انجمن موسیقی لرستان اضافه کرد:در بخش موسیقی دستگاهی ایران خوانندگان و نوازندگان سازهای تار، تنبک، دف،سنتور، سه‌تار، عود، کمانچه، نی ودر بخش موسیقی کلاسیک نوازندگان سازهای ویلن کلاسیک، پیانو و گیتار به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: این جشنواره در قالب سه گروه سنی «الف» زیر ۱۵سال ، «ب» ۱۵ تا ۲۲سال و «ج» ۲۲ تا ۲۹ سال برگزار خواهد شد.

جشنواره استانی موسیقی جوان در الیگودرز برگزار می‌شود
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3388