کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
5

اعزام روحانیون لرستانی به موکب‌های اربعین حسینی

مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه لرستان خبر داد اعزام روحانیون لرستانی به موکب‌های اربعین حسینی مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه لرستان گفت: روحانیون لرستانی به موکب‌های عزاداری اربعین حسینی اعزام و به زائران خدمات رسانی می‌کنند. به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام علی میناپور صبح امروز در آیین رونمایی از طرح کوله‌پشتی زائر به […]

مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه لرستان خبر داد
اعزام روحانیون لرستانی به موکب‌های اربعین حسینی
مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه لرستان گفت: روحانیون لرستانی به موکب‌های عزاداری اربعین حسینی اعزام و به زائران خدمات رسانی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام علی میناپور صبح امروز در آیین رونمایی از طرح کوله‌پشتی زائر به نیابت از شهدای لرستان بیان کرد: فضیلت زیارت امام حسین (ع) طبق روایات مانند زیارت این امام در زمان زنده‌بودن آن است و باید گفت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، شهدا در زندگی همه ما نظارت و خانواده شهدا بر همه ما حق دارند.

وی ادامه داد: اجرای طرح کوله‌پشتی زائر به عنوان کوچک‌ترین کاری است که ما می‌توانیم برای شهدا انجام داده که خاطره آن‌ها در یادها باقی بماند.

مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه لرستان اظهار داشت: به مدارس علمیه استان ابلاغ کردیم تمام پایه درسی طلبه‌های استان از تاریخ ۱۰ تا ۲۵ صفر تعطیل و روحانیون در مناطق مختلف اقدام به خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی می‌کنند.

حجت‌الاسلام میناپور بیان کرد: در صورتی که تجسم و جایگاه شهدا را در دانشگاه‌ها و مدارس تجلی بخشیده و نهادینه کنیم فرزندانمان کمتر به دام دشمنان خواهند افتاد.

وی اظهار داشت: باید خاطرات شهدا را زنده نگه‌داشته و فرزندانمان نیز تشنه این موضوعات بوده و انتظار می‌رود خانواده‌ها فداکاری شهدا، جانبازان و رزمندگان را برای فرزندانمان خود بازگو کنند.

اعزام روحانیون لرستانی به موکب‌های اربعین حسینی
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3610