کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
2

ویژه‌برنامه‌های اربعین حسینی(ع) در صداوسیمای لرستان تشریح شد

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان ویژه برنامه های اربعین حسینی(ع) را تشریح کرد. محمد بازوند در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژه‌برنامه‌های صدا و سیمای مرکز لرستان در اربعین حسینی(ع) اظهار داشت: «قدم های بهشتی» عنوان ویژه برنامه‌ای است که به منظور گرامیداشت روز اربعین از این شبکه افلاک  پخش می‌شود. وی گفت: […]

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان ویژه برنامه های اربعین حسینی(ع) را تشریح کرد.

محمد بازوند در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژه‌برنامه‌های صدا و سیمای مرکز لرستان در اربعین حسینی(ع) اظهار داشت: «قدم های بهشتی» عنوان ویژه برنامه‌ای است که به منظور گرامیداشت روز اربعین از این شبکه افلاک  پخش می‌شود.

وی گفت: در این برنامه، ارتباط مستقیم با مرز های مهران، شلمچه و چذابه و همچنین ارتباط با نجف و کربلای معلای برقرار می شود و مداحی  و مباحث کارشناسی از قسمتهای این برنامه است و قدم های بهشتی به مدت ۵۰ دقیقه به تهیه کنندگی «مهران فارابی» روز اربعین  پخش می شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان «قامت استوار» ویژه برنامه زنده شبانه سیمای مرکز لرستان است که به مناسبت اربعین حسینی از ساعت ۲۱ تا ۲۲ به مدت یک ساعت به تهیه کنندگی «محمد رضا پولادوند» پخش می شود.

بازوند گفت: گزارش از مراسم های مذهبی، سینه زنی و مداحی با حضور مداحان و کارشناسان در استودیو، گزارش از موکب ها و مصاحبه با زائرین کربلا از آیتم های این برنامه است.

وی با اشاره به اینکه برنامه های «صبحی دیگر»، «نیم نگاه» و «خانواده» هم هر یک با قسمتهای مختلف به موضوع اربعین حسینی می پردازند گفت: صدای مرکز لرستان هم ویژه برنامه «اربعین عاشقی»   را به مناسبت اربعین روی آنتن رادیو لرستان خواهد برد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: ارتباط زنده تلفنی با کربلا، مباحث کارشناسی مذهبی و پخش نوحه ها و مداحی ها از قسمتهای  برنامه «اربعین عاشقی» است و این برنامه روز اربعین حسینی از ساعت ۹ تا ۱۱ به تهیه کنندگی «سوسن درجزینی» از صدای مرکز لرستان به طور زنده پخش می شود.

بازوند تصریح کرد: برنامه های «کوچه باغ جوانی» و «ایواره تو وخیر» هم در این روز با موضوع اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از رادیو لرستان پخش می شود.

وی ادامه داد: معاونت خبر مرکز لرستان هم با تولید چند گزارش خبری از موکب ها، مراسم های مذهبی در سطح استان لرستان و همچنین ارتباط با خبرنگاران اعزامی به شهرهای نجف و کربلا این روز را گرامی می دارد./مهر

ویژه‌برنامه‌های اربعین حسینی(ع) در صداوسیمای لرستان تشریح شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3725