کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
2

انتقال اجساد کوهنوردان حادثه اشترانکوه به مشهد مقدس

مدیرکل مدیریت بحران لرستان خبر داد انتقال اجساد کوهنوردان حادثه اشترانکوه به مشهد مقدس مدیرکل مدیریت بحران لرستان از انتقال اجساد کوهنوردان به مشهد مقدس تا ظهر امروز خبر داد. کوهنانی نیوز:رضا آریایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با اشاره به آغاز عملیات جستجوی تنها کوهنورد مفقودی، اظهار کرد: از صبح امروز عملیات […]

مدیرکل مدیریت بحران لرستان خبر داد
انتقال اجساد کوهنوردان حادثه اشترانکوه به مشهد مقدس
مدیرکل مدیریت بحران لرستان از انتقال اجساد کوهنوردان به مشهد مقدس تا ظهر امروز خبر داد.

کوهنانی نیوز:رضا آریایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با اشاره به آغاز عملیات جستجوی تنها کوهنورد مفقودی، اظهار کرد: از صبح امروز عملیات امداد و نجات برای یافتن پیکر تنها کوهنورد مفقودی آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: تمامی امکانات و تجهیزات در اختیار تیم‌های تخصصی از فدراسیون کوهنوردی و همچنین کوهنوردهای مشهدی و تهرانی قرار گرفته است و این افراد تمام تلاش خود را برای پیدا کردن فرد مفقود شده به کار گرفته‌اند.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه انتقال اجساد دیگر کوهنوردان جان باخته ظهر امروز به مشهد صورت می گیرد بیان داشت: پس از طی مراحل اداری در شهرستان ازنا، اجساد به مشهد منتقل داده می‌شوند.

وی از حضور برخی از خانواده‌های داغدار کوهنوردان در محل حادثه خبر داد و گفت: برخی از خانواده‌های مشهدی به دلیل نگرانی در محل حادثه حضور پیدا کردند توانستیم آن‌ها را در محلی اسکان دهیم.

انتهای پیام/

انتقال اجساد کوهنوردان حادثه اشترانکوه به مشهد مقدس
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4047