کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
5

ایفای نقش یک دختر لر با لهجه خرم‌آبادی از آرزوهای دنیای بازیگری‌ام است/به لر بودنم افتخار می‌کنم

متین ستوده ایفای نقش یک دختر لر با لهجه خرم‌آبادی را از آرزوهای دنیای بازیگری‌ خود عنوان کرد. کوهنانی نیوز :متین ستوده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، بیان کرد: من اصالتاً و از طرف پدری لر خرم‌آباد هستم و هم اکنون نیزاقوام در خرم‌آباد سکونت دارند چنانکه عمویم در این شهر صاحب یکی […]

متین ستوده ایفای نقش یک دختر لر با لهجه خرم‌آبادی را از آرزوهای دنیای بازیگری‌ خود عنوان کرد.

کوهنانی نیوز :متین ستوده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، بیان کرد: من اصالتاً و از طرف پدری لر خرم‌آباد هستم و هم اکنون نیزاقوام در خرم‌آباد سکونت دارند چنانکه عمویم در این شهر صاحب یکی از انتشاراتی‌های مطرح است.

وی به علاقه‌مندی زیادش به دیار لرستان مخصوصاً خرم‌آباد اشاره و اظهار کرد: تا جایی که فرصت به من اجازه داده و زمان یاری کند به لرستان سفر می‌کنم چرا که علاقه زیادی به این استان مخصوصاً زادگاه پدری‌ام خرم‌آباد دارم.

این بازیگر سینما و تلویزیون طبیعت لرستان را زیبا و غیر قابل توصیف عنوان کرد و ادامه داد:لرستان جاهای دیدنی زیادی دارد و من تا کنون از مکان‌های دیدنی خرم‌آباد همچون آبشار نوژیان و مخملکوه دیدن کرده‌ام.

وی به خاطرات کودکی خود در لرستان اشاره و بیان کرد: بسیاری از خاطرات دوران کودکی من به روستای چم انجیر در خرم‌آباد بر می‌گردد چرا که مادربزرگم ساکن آن روستا است.

ستوده بابیان اینکه خرم‌آباد همیشه برای من دل‌نشین و نوستالژیک است، افزود: خرم‌آباد مرا به خاطرات شیرین کودکی و نوجوانی بازمی‌گرداند،لذا همواره سعی می‌کنم تصویری که از خرم‌آباد در ذهنم دارم تغییر نکند.

بازیگر سریال طنز لیسانسه‌ها از علاقه خود برای ایفای نقش در فیلم‌های لری خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از آرزوهای دنیای بازیگریم ایفای نقش یک دختر لر با لهجه خرم‌آبادی است چرا که افتخار می‌کنم لر هستم و همه لرستانی‌ها برادر و خواهرهای من هستند.

بازیگر نقش ترانه در مجموعه لیسانسه‌ها تصریح کرد: با وجود دوری از زادگاه پدری‌ام حدود ۸۰ درصد به لهجه لری خرم‌آبادی مسلط هستم.

ستوده با اشاره به اینکه مجموعه لیسانسه‌ها به نوعی اولین کار طنز وی بوده و کلیت این کار طنز اجتماعی است، بیان کرد: من در سریال‌های غیرعلنی و سه دونگ سه دونگ کار کردم اما به عنوان نقش اصلی دختر در این کار نقشم به طنز نزدیک‌تر است.

وی اضافه کرد: کار طنز را دوست دارم که در این حوزه کارهای سروش صحت و رضا عطاران را بیشتر می‌پسندم.

ایفای نقش یک دختر لر با لهجه خرم‌آبادی از آرزوهای دنیای بازیگری‌ام است/به لر بودنم افتخار می‌کنم
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4063