کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
3

موج تغییرات در مدیریت دو اداره کل اموزش و پرورش استانها

«احمدنیا» سرپرست آموزش و پرورش استان زنجان شد طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، هادی احمدنیا به عنوان سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان منصوب شد. به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، «هادی احمدنیا» به عنوان سرپرست اداره کل آموزش […]

«احمدنیا» سرپرست آموزش و پرورش استان زنجان شد

خبرگزاری فارس: «احمدنیا» سرپرست آموزش و پرورش استان زنجان شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، هادی احمدنیا به عنوان سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان منصوب شد.

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، «هادی احمدنیا» به عنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان منصوب شد.

در این حکم آمده است: «نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات جناب عالی، بدین وسیله با حفظ سمت به عنوان «سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان» منصوب می‌شوید.

امید است با توکل و استعانت از خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های رئیس جمهور محترم با جلب مشارک و همکاری و همفکری فرهنگیان گرانقدر به ویژه کارشناسان، مدیران، صاحب نظران عرصه تعلیم و تربیت و نیز مسئولین استانی در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش موفق و مؤید باشید».

تاکنون مرتضی تمجیدی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش زنجان فعالیت می‌کرد که وی بازنشسته شده است.

محمد جواد احمدی سرپرست آموزش و پرورش استان اصفهان شد

خبرگزاری فارس: محمد جواد احمدی سرپرست آموزش و پرورش استان اصفهان شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، محمدجواد احمدی به عنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان منصوب شد.

طی حکمی از سوی سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش، «محمدجواد احمدی» به عنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان منصوب شد.

در این حکم آمده است: «نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات جنابعالی، بدین وسیله با حفظ سمت به عنوان «سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان» منصوب می شوید.

امید است با توکل و استعانت از خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های رئیس‌جمهور محترم با جلب مشارکت و همکاری و همفکری فرهنگیان گرانقدر به ویژه کارشناسان، مدیران، صاحب نظران عرصه تعلیم و تربیت و نیز مسئولین استانی در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش موفق و مؤید باشید».

تاکنون محمدحسن قائدیها به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان فعالیت می‌کرد که بازنشسته شده است.

 

 

 

موج تغییرات در  مدیریت دو اداره کل اموزش و پرورش استانها
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4150