کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
6

فعالیت واحد پرورش کبک در لرستان

مدیر امور طیور جهاد کشاورزی لرستان خبر داد فعالیت واحد پرورش کبک در لرستان مدیرامور طیور جهاد کشاورزی لرستان از فعالیت یک واحد پرورش کبک در این استان خبر داد.  کوهنانی نیوز :محمدعلی جعفرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از خرم‌آباد، بیان کرد: با توجه به تخصصی بودن پرورش کبک و سایر ماکیان آنگونه […]

مدیر امور طیور جهاد کشاورزی لرستان خبر داد
فعالیت واحد پرورش کبک در لرستان
مدیرامور طیور جهاد کشاورزی لرستان از فعالیت یک واحد پرورش کبک در این استان خبر داد.

 کوهنانی نیوز :محمدعلی جعفرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از خرم‌آباد، بیان کرد: با توجه به تخصصی بودن پرورش کبک و سایر ماکیان آنگونه که باید و شاید در سال‌های گذشته شاهد توسعه این حوزه در کشور نبوده‌ایم.

 وی ادامه داد: اکنون یک واحد پرورش کبک با ظرفیت ۵۰ هزار قطعه پرواری و ۵ هزار مولد در شهرستان ازنا فعال بوده و محصول خود را در بازار کشور عرضه می‌کند.

مدیر امور طیور جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد: به هر حال در لرستان به دنبال توسعه تولید محصولات اقتصادی بوده و معتقدیم که آنگونه که باید و شاید به روش‌های سنتی نمی‌توان موفقیتی به دست آورد.

جعفرپور اظهار داشت: اکنون این استان به دلیل شرایط ویژه آب‌وهوایی ظرفیت زیادی برای تولید و پرورش ماکیان مختلف داشته و این سازمان نیز در زمینه‌های مختلف از افراد علاقه‌مند حمایت می‌کند.

فعالیت واحد پرورش کبک در لرستان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4178