کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
5

تشریح تودیع ومعارفه رئیس اموزش وپرورش کوهنانی +تصاویر

طی مراسمی محمدعلی دیربازیان به‌عنوان رئیس جدید اداره آموزش‌وپرورش منطقه کوهنانی منصوب و معارفه شد.  عصر امروز طی مراسمی با حضور معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش استان لرستان، امام‌جمعه کوهنانی، بخشدار مرکزی کوهدشت، سرپرست بخشداری کوهنانی و جمعی از مسوولان دیگر، با حکم رضا زینی‌وند مقدم مدیرکل آموزش‌وپرورش استان لرستان، «محمدعلی دیربازیان» به‌عنوان ریاست جدید […]

طی مراسمی محمدعلی دیربازیان به‌عنوان رئیس جدید اداره آموزش‌وپرورش منطقه کوهنانی منصوب و معارفه شد.

 عصر امروز طی مراسمی با حضور معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش استان لرستان، امام‌جمعه کوهنانی، بخشدار مرکزی کوهدشت، سرپرست بخشداری کوهنانی و جمعی از مسوولان دیگر، با حکم رضا زینی‌وند مقدم مدیرکل آموزش‌وپرورش استان لرستان، «محمدعلی دیربازیان» به‌عنوان ریاست جدید اداره آموزش‌وپرورش منطقه کوهنانی منصوب و معارفه شد.

حجت‌الاسلام ابوالحسن آروانی در حاشیه این مراسم اظهار کرد: مسوولیت به‌عنوان یک امانت الهی فرصتی در راستای خدمت به خلق و کسب ثواب الهی است.

وی افزود: آموزش‌وپرورش نهادی مقدس و شغل انبیا است و بایستی انصاف و حق به‌طور کامل در آن رعایت شود.

امام‌جمعه کوهنانی دانش آموزان را موتور محرک جامعه برشمرد و اظهار داشت: در کوهدشت مسائل حاشیه‌ای و باندبازی به استان و شهر ضربه وارد نموده است و وجود این مشکل در نهاد آموزش‌وپرورش سم مهلکی است که انسان را از خداوند متعال، عدالت و اهداف جدا می‌سازد.

آروانی تأکید کرد: بایستی فیتیله مسائل و تعصبات بی‌جای سیاسی را بکشیم و اولویت را به تعهد کاری و شایسته‌سالاری بدهیم و دانش‌آموزانی تربیت کنیم که بلندهمت و پایبند به هویت اسلامی و ملی باشند.

فرید بهرامی معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش استان لرستان نیز در این مراسم عنوان داشت: خوبی‌های آموزش‌وپرورش به این رفت‌وآمدها می‌باشد زیرا مسئولیت به‌نوعی یک امانت بوده که به افراد واگذار می‌شود تاکسی احساس نکند که قدرت مطلق است.

وی گفت: مردم درصحنه‌های مختلف به جهت دفاع از انقلاب و نظام همیشه حضور فعالی دارند.

میرشاد امرایی نیز در این مراسم فرصت خدمتگزاری به مردم را نعمتی بزرگ برشمرد و اظهار کرد: در طول این مدت با کمک کارشناسان نقاط ضعف و قوت را شناسایی و بر اساس توانمندی‌ها، برنامه‌ریزی‌های مدون، سند تحول بنیادین و چشم‌انداز بیست‌ساله با طرح‌ریزی نقشه، قدم در مسیر توسعه نهادیم به‌طوری‌که جایگاه این اداره در سطح استان لرستان از رتبه بیست‌وچهار به رتبه هشتم ارتقاء یافت.

وی تصریح کرد: زنجیره اصلی موفقیت را نیروی‌های اداری باروحیه همدلی و تقسیم‌کار شکل دادند.

رئیس سابق اداره آموزش و پروش کوهنانی یادآور شد: برگزاری جلسات و کارگاه‌های آموزشی، استفاده از تجربیات و توانمندی‌های کارمندان، استفاده از مدیران برتر، برنامه حضور میدانی مدارس، دارا بودن رتبه‌های سه‌رقمی کنکور، قبولی در دانشگاه‌های سطح بالا و … را از نقاط مثبت این منطقه به شمار می‌رود.

امرایی گفت: نقطه عطف فعالیت‌های این اداره همت در ایجاد دبیرستان متوسطه دوم در منطقه رودبار بود که یکی از مطالبات و دغدغه‌های مردم این منطقه به شمار می‌رفت.

محمدعلی دیربازیان نیز در این مراسم ضمن اشاره به اینکه امام حسین (ع) مظهر ایستادگی و اقتدار در برابر ظلم است، اظهار کرد: آموزش‌وپرورش طویل‌ترین و مؤثرین دستگاه تشکیلاتی هر کشوری است که بر سایر نهادها اثرگذاری دارد.

وی افزود: در جهان برای تعلیم و تربیت ارزش ویژه‌ای قائل هستند چراکه مولد نیروی انسانی و مدیران شایسته است.

رئیس جدید آموزش‌وپرورش منطقه کوهنانی اظهار داشت: آموزش‌وپرورش محور دانایی و توسعه است و نسلی را تربیت می‌کند که علاقه‌مند به جانبازی درراه اصالت بوده و دفاع از سرزمین خود را افتخار می‌داند و مهارت‌های زندگی، شهروند بودن و اجرای قانون برای او مهم است.

گفتنی است پیش‌ازاین میرشاد امرایی بیش از سه سال عهده‌دار این مسئولیت بوده است که ازاین‌پس به‌عنوان معلم در کشور قطر مشغول خدمت می‌باشد./فارس

 

 

خبرگزاری فارس

تشریح تودیع ومعارفه رئیس اموزش وپرورش کوهنانی +تصاویر
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4888