کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

ماجرای استخدام‌ فامیلی در شهرداری کوهدشت در شبکه‌های اجتماعی تکذیب شد

شهردار کوهدشت با تکذیب هرگونه استخدام نیروهای جدید در شهرداری این شهر گفت: در سال‌های گذشته استخدام‌هایی فامیلی در این نهاد اجرایی انجام شده، اما امسال با ارسال یک نامه دستور اخراج نیروهایی که به‌عنوان روزمزد و کارتی استخدام شده‌اند را صادر کرده‌ام.
ماجرای استخدام‌ فامیلی در شهرداری کوهدشت؛ تکذیب استخدام جدید

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر استخدام‌های فامیلی شهرداری کوهدشت در فضای مجازی لرستان منتشر شده‌ است.

شهردار کوهدشت در رابطه با این خبر گفت با شائبه‌های استخدام‌های فامیلی شهرداری کوهدشت اظهار داشت: از زمانی که شهردار کوهدشت شده‌ام، تاکنون هیچ‌گونه استخدامی در این نهاد اجرایی انجام نشده‌است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون شهرداری کوهدشت با کمبود نیروهای خدماتی در بخش لایروبی روبه‌روست، افزود: در سال‌های گذشته استخدام‌هایی فامیلی در این نهاد انجام شده و تا زمان ورود بنده به‌عنوان شهردار کوهدشت نیز ادامه داشته، اما در ۱۲ آبان امسال با ارسال یک نامه به تمام واحدهای شهرداری دستور اخراج نیروهایی که به‌عنوان روزمزد و کارتی استخدام شده‌اند را صادر کرده‌ام.

شهردار کوهدشت هرگونه استخدام فامیلی در شهرداری را یک خیانت به مردم دانست و عنوان کرد: هم‌اکنون خدمات شهری کوهدشت به‌صورت حجم کاری به یکی از شرکت‌های خدماتی از طریق برگزاری مناقصه واگذار شده، اما در سال‌های گذشته چون نظارتی بر شرکت خدماتی وقت نبوده به‌جای به‌کارگیری ۱۰۰ نفر ۶۰ نیرو را با احتساب حقوق ۱۰۰ نفر در این شرکت استخدام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه شرکت خدماتی سابق حقوق و بیمه تمام کارگران را پرداخت نکرده، بیان کرد: شهرداری کوهدشت به شرکت خدماتی فعلی پرداخت به‌موقع حقوق کارگران را متذکر شده و نباید حق هیچ‌گونه کارگری ضایع شود.

طرهانی با تأکید بر اینکه خبرنگاران باید براساس صداقت، شفافیت و بدون جانبداری مشکلات مردم و جامعه را بازگو کنند، گفت: هم‌اکنون دستگاه‌های نظارتی بر روند اجرایی شهرداری کوهدشت نظارت دارند و از سازمان بازرسی نیز خواسته‌ام به مسائل شهرداری کوهدشت ورود پیدا کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیروهایی که با عنوان خدماتی وارد شهرداری کوهدشت شده‌اند، نمی‌توانند مدعی استخدام در کادر اداری شوند، خاطرنشان کرد: به مردم قول می‌دهم تا زمانی که شهردار کوهدشت هستم، از هرگونه استخدام فامیلی در شهرداری جلوگیری کنم و هرگز نیز به افرادی که با مقاصدی در جهت تخریب و وجهه شهرداری هستند، باج نخواهم داد.

انتهای پیام/

ماجرای استخدام‌ فامیلی در شهرداری کوهدشت در شبکه‌های  اجتماعی تکذیب شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4925