کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
2
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان

بانک ها پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در لرستان را تسریع کنند

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان به معرفی بیشترین ظرفیت متقاضیان دریافت این تسهیلات به بانکهای استان اشاره کرد وگفت :در این مدت بانکها فقط ۳۶۲ طرح مستقل و پشتیبان در حوزه مشاغل خانگی با مبلغ ۱۶ میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان پرداخت کرده اند
بانک ها پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در لرستان را تسریع کنند

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان،گفت : با توجه به معرفی کامل متقاضیان دریافت تسهیلات مشاغل خانگی،بانکهای عامل استان در پرداخت این تسهلات تسریع کنند.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،علی جهانی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با بیان اینکه یکی از راههای ایجاد اشتغال توسعه مشاغل خرد و خانگی است، اظهار داشت:با پیگیری های صورت گرفته در تخصیص اعتبارات اشتغالزا به استان امسال بیش از۱۰۸ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه در حوزه مشاغل خانگی اختصاص یافت که با همکاری بانکهای عامل در حال پرداخت به متقاضیان می باشد.

وی افزود: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۲۱۹ طرح مستقل و پشتیبان در بخش مشاغل خانگی با مبلغ ۱۰۴ میلیارد تومان به بانکهای عامل استان معرفی شدند.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان به معرفی بیشترین ظرفیت متقاضیان دریافت این تسهیلات به بانکهای استان اشاره کرد وگفت :در این مدت بانکها فقط ۳۶۲ طرح مستقل و پشتیبان در حوزه مشاغل خانگی با مبلغ ۱۶ میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان پرداخت کرده اند که متاسفانه این رقم بسیار ناچیز بوده و لازم است بانکها با توجه به فرصت کمی که از سال باقی مانده لازم است در پرداخت این تسهیلات تسریع کنند.

جهانی با بیان اینکه ابلاغ اعتبارات جدید به استان در این زمینه منوط به پرداخت کامل اعتبارات تخصیص یافته به استان دارد،تصریح کرد:اگر این تسهیلات به موقع پرداخت نشود احتمال کاهش آن در سال آینده وجود دارد که به نفع استان نیست.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان،گفت: از دستگاههای اجرایی و بانک های عامل انتظار است تا با هماهنگی و پیگیری هایی که دبیرخانه مستقر در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان با همکاری همه جانبه و تسهیل در شرایط پرداخت این تسهیلات هر چه سریعتر به متقاضیان پرداخت کنند.

انتهای پیام/

بانک ها پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در لرستان را تسریع کنند
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57110