کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
1
مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان لرستان

آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید لرستان

مدیر کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی لرستان به نحوه ثبت نام در این جشنواره اشاره کرد و گفت:همه عزیزان کارگر، گروه‌های کار و واحدهای استان می‌توانند
آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید لرستان

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان گفت: فرآیند ثبت نام از نخبگان جامعه کار و تولید استان در سی و چهارمین جشنواره امتنان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، علی جهانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران به معرفی موفقیت ها و برترین های کار و تلاش به جامعه تاکید کرد و اظهار داشت:جامعه کارگری و کارفرمایی نخبه نقش ارزنده ای در پایداری و توسعه اقتصادی استان دارد و می بایست نخبگان این قشر زحمتکش و پرتلاش که بار سنگینی را جهت توسعه اقتصاد کشور به دوش می کشند به مردم و جامعه معرفی کرد.

وی به آغاز ثبت نام جشنواره امتنان از جامعه کار و تولید استان در آبان ماه سالجاری اشاره کردو افزود: سی و چهارمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای کار نمونه با هدف ترویج و تقویت فرهنگ کار و جستجوی شناسایی و معرفی نخبگان جامعه کارگری و کارفرمایی هر سال در سطح ملی و استانی همزمان با هفته کارگر برگزار می شود.

مدیر کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی لرستان به نحوه ثبت نام در این جشنواره اشاره کرد و گفت:همه عزیزان کارگر، گروه‌های کار و واحدهای استان می‌توانند با سامانه اینترنتی به آدرس الکترونیکی http://emtenan.mcls.gov ir مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

جهانی با بیان اینکه ثبت نام برای حضور در این جشنواره در سراسر کشور از دهم آبان آغاز شده و تا یک آذر ادامه دارد، اظهار داشت: علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مرکز استان به دبیرخانه جشنواره در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در شهرستانها به ادارات تابعه در شهرستانها مراجعه کنند و یا با شماره ۶-۳۳۲۲۹۸۰۴ تماس بگیرید.

 مدیر کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی لرستان،گفت: اعتمادآفرینی، تقویت روحیه کار و تلاش در بین نیروهای مولد، متخصص، مخترع و مبتکر، فراهم کردن زمینه های لازم برای تبادل و اشتراک گذاری اطلاعات، تجارت، دانش و مهارت های علمی و تجربی در جامعه کار و تولید. با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار از جمله مهمترین اهداف برگزاری جشنواره سی و چهارمین جشنواره امتنان است.

انتهای پیام

آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید لرستان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57226