کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
1
ستاد بحران خبر داد،

سیلاب به برخی منازل روستایی خرم‌آباد خسارت زد

وی بیان کرد: همچنین شب گذشته در سطح شهر خرم آباد زیرگذر میدان امام حسین(ع) و زیرگذر میدان ۲۲ بهمن دچار آبگرفتگی شد که کار لایروبی و شست و شوی آنها انجام گرفته است.

احمدی چگنی با اشاره به اینکه سیلاب شب گذشته به برخی از منازل روستاهای خرم‌آباد خسارت زده است، گفت: با توجه به ادامه بارش‌ها نیروهای ستاد بحران در آماده باش قرار گرفته اند.

کوهنانی نیوز ،محمد باقر احمدی چگنی گفت،: در پی بارندگی های شب گذشته، آبگرفتگی هایی در برخی از معابر و خیابان های شهر خرم آباد رخ داد به طوری که کوچه های (پاکمهر ۴، ۵، ۶) پشته حسین آباد دچار آبگرفتی و نهایتا سیلاب به خیابان وارد

وی با بیان اینکه شب گذشته خیابان پشته حسین آباد پاکسازی شد، افزود: امروز نیز کوچه های مذکور که دچار آبگرفتگی شده بودند پاکسازی شدند.

فرماندار خرم آباد عنوان کرد: در کوچه پاکمهر ۶ پشته حسین آباد یک نفر به صورت غیر قانونی در منزل خود اقدام به نگهداری احشام کرده بود که در پی وقوع این آبگرفتگی شش راس از دام‌هایش تلف شدند.

وی بیان کرد: همچنین شب گذشته در سطح شهر خرم آباد زیرگذر میدان امام حسین(ع) و زیرگذر میدان ۲۲ بهمن دچار آبگرفتگی شد که کار لایروبی و شست و شوی آنها انجام گرفته است.

احمدی چگنی گفت: بر اثر این بارش ها راه های مواصلاتی روستای بابا محمد در ده پیر جنوبی، مسیر تجره جاده اصلی خرم آباد به بروجرد و روستای پیرجد آبگرفتگی هایی داشتند که خیلی جدی نبود و رفع مشکل شدند و هم اکنون تردد در آنها برقرار است.

وی تصریح کرد: در روستای ده باقر پنج منزل مسکونی دچار خسارت شدند که دو تا از این منازل دیوار حیاطشان تخریب شده و یک منزل نیز به انبار علوفه دام آن خسارت هایی وارد شده است.

فرماندار خرم آباد اظهارداشت: در روستای چشمه سرخه نیز سه منزل دچار آبگرفتگی شدند به طوری که گل و لای وارد منازلشان شده بود و برخی از لوازم برقی آنها سوخته است.

وی با بیان اینکه کارشناسان بنیاد مسکن برای برآورد خسارت و ارائه گزارش به روستای ده باقر اعزام شده اند، عنوان کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر ادامه بارشهای رگباری در عصر امروز، به تمامی نیروهای ستاد بحران شهرستان اعلام آماده باش کرده ایم همچنین به مردم و به ویژه روستائیان نیز هشدار های لازم داده شده است‌.

انتهای پیام/

سیلاب به برخی منازل روستایی خرم‌آباد خسارت زد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57279