کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
9

اسکان موقت سیل‌زدگان رودبار کوهدشت اجرایی می‌شود

سرپرست فرمانداری کوهدشت گفت: اسکان موقت سیل‌زدگان منطقه رودبار تا تملک کلیه واحدهای مسکونی از طریق وزارت نیرو اجرایی می‌شود. محمدرضا آزادبخت “; در رابطه با آخرین وضعیت منطقه سیل‌زده رودبار در بخش کوهنانی اظهار داشت: سطح آب سد سیمره در این منطقه تا حدود ۲متر فرونشست کرده‌است. وی افزود: ۶ روستای رودبار برق‌دار شده‌اند، روستاییانی […]

سرپرست فرمانداری کوهدشت گفت: اسکان موقت سیل‌زدگان منطقه رودبار تا تملک کلیه واحدهای مسکونی از طریق وزارت نیرو اجرایی می‌شود.

اسکان موقت سیل‌زدگان رودبار کوهدشت اجرایی می‌شود

محمدرضا آزادبخت “; در رابطه با آخرین وضعیت منطقه سیل‌زده رودبار در بخش کوهنانی اظهار داشت: سطح آب سد سیمره در این منطقه تا حدود ۲متر فرونشست کرده‌است.

وی افزود: ۶ روستای رودبار برق‌دار شده‌اند، روستاییانی که زندگی آن‌ها در این منطقه زیر آب نرفته با وجود برق‌رسانی دیگر مشکلی برای گرمای طاقت‌فرسای تابستان ندارند.

سرپرست فرمانداری کوهدشت عنوان کرد: موضوع اسکان موقت سیل‌زدگان منطقه رودبار تا تملک کلیه واحدهای مسکونی از طریق وزارت نیرو اجرایی می‌شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود بیان کرد: انارستان زیرتنگ سیاب در بخش کوهنانی با همت اداره جهاد و گروه‌های جهادی بسیجی کوهدشت لایروبی شده‌است؛ هم‌چنین بندهای انحرافی آن از جمله «چم‌قره» که با سیل از بین رفته‌بود بازسازی شده تا باغداران برای آب‌رسانی به باغات با مشکلی مواجه نباشند.

خبرنگار تسنیم در کوهدشت

اسکان موقت سیل‌زدگان رودبار کوهدشت اجرایی می‌شود
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5732