کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
1
فرمانده انتظامی کوهدشت

دستگیری خرده فروشان مواد مخدردر کوهدشت

سرهنگ امانی افزود:۲ دستگاه موتورسیکلت و خودرو متعلق به خرده فروشان مواد مخدر توقیف،۱۵ معتاد متجاهر نیز در این راستا جمع آوری که به همراه پرونده های متشکله تحویل مراجع ذی صلاح شدند

فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری ۶ خرده فروش و کشف ۲ کیلو۲۰۰ گرم انواع مواد مخدر دراجرای عملیات ضربتی پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،سرهنگ”علی امانی”در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت:در راستای اجرای طرح امنیت محله محور و همچنین در راستا پاسخگویی به خواسته های شهروندان مبنی بر برخورد با خرده فروشان مواد مخدر، ماموران انتظامی این شهرستان اقدام به شناسایی خرده فروشان موادمخدر در سطح شهرستان نمودند

وی ادامه داد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی و در بازرسی از محل های مورد نظر ۶ خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و از آنان مقدار ۲ کیلو  ۲۰۰گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف کردند.

سرهنگ امانی افزود:۲ دستگاه موتورسیکلت و خودرو متعلق به خرده فروشان مواد مخدر توقیف،۱۵ معتاد متجاهر نیز در این راستا جمع آوری که به همراه پرونده های متشکله تحویل مراجع ذی صلاح شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت در پایان بیان داشت ماموران انتظامی این شهرستان با اشراف اطلاعاتی در سطح شهرستان و حضور شبانه روزی در نقاط جرم خیز، اجازه جولان به قاچاقچیان مواد مخدر را نمی دهد و قاطعانه با آنان برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/

دستگیری خرده فروشان مواد مخدردر کوهدشت
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57676