کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
7

راه اندازی کارگاه تولید البسه محجبه در بروجرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد خبر داد؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: کارگاه تولید البسه محجبه در بروجرد در بروجرد راه اندازی شده تا لباس‌هایی مناسب برای بانوان محجبه را تولید کند. ب سرهنگ مجید سوری ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در دفتر امام جمعه برگزار […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد خبر داد؛

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: کارگاه تولید البسه محجبه در بروجرد در بروجرد راه اندازی شده تا لباس‌هایی مناسب برای بانوان محجبه را تولید کند.

ب سرهنگ مجید سوری ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در دفتر امام جمعه برگزار شد اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر مسئله مهمی است و اگر آسیب‌ها را در نظر بگیرم موارد زیادی به ذهن می‌رسد.

وی عدم پاسخگویی برخی از ادارات را یک منکر برشمرد و افزود: یکی از منکرات در بروجرد، کم کاری دستگاه‌های اجرایی در پاسخگویی به مردم است که این مشکل بزرگی است و این عدم پاسخگویی سبب نارضایی ارباب رجوع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: یک منکر دیگر مربوط به اصناف و کم فروشی و گران فروشی بوده که ضروری است اصناف وارد بازار شود و اقدامات لازم را با بازرسی و تذکر انجام دهد.

وی بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر تنها در مسئله حجاب و عفاف نیست بلکه موارد دیگری نیز وجود دارد که باید رسیدگی شود.

سوری وجود فروشگاه‌های البسه حجاب و عفاف را در شهرستات ضروری دانست و گفت: در شهرستان بروجرد می‌طلبد که واحد‌های تولیدی و فروشگاه‌هایی در شهرستان وجود داشته باشد که البسه محجبه را عرضه کنند که در این راستا یک کارگاه تولیدی راه اندازی شده و لباس‌هایی برای بانوان محجبه تولید می‌کند.

عبدالرحیم رحیمی فرماندار بروجرد نیز در این جلسه گفت: برای اجرای هر کاری و اثرگذاری بهتر ضروری است که فرهنگ سازی لازم صورت گیرد؛ بروجرد شهر فرزانگان و علما است و باید در جهت امر به معروف و نهی از منکر اقدامات زیادی انجام داد.

نسرین فائزی مسئول بسیج جامعه زنان بروجرد افزود: در شهرستان بروجردمسائلی مانند بدحجابی دیده می‌شود که این موضوع خاطر بسیاری از خانواده‌های شهدا را آزرده می‌کند که ضروری است با برنامه‌ها و اقدامات در راستای بدحجابی اقداماتی صورت گیرد.

وی عنوان کرد: متاسفانه برخی از کارمندان خانم در ادارات، پوشش مناسبی ندارند که باید در این راستا تذکرات لازم داده شود.

منبع :  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=7470