کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
6

واژگونی وانت پیکان به دره یک کشته و ۵ مجروح بر جای گذاشت

  رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان گفت: واژگونی یک دستگاه وانت پیکان به دره در منطقه گردشگری آبشار بیشه لرستان یک کشته و ۵ مجروح بر جای گذاشت. کوهنانی نیوز :حسینعلی رفایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد از واژگونی یک دستگاه وانت پیکان به دره خبر داد و اظهار داشت: در پی سقوط […]

 
سقوط وانت

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان گفت: واژگونی یک دستگاه وانت پیکان به دره در منطقه گردشگری آبشار بیشه لرستان یک کشته و ۵ مجروح بر جای گذاشت.

کوهنانی نیوز :حسینعلی رفایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد از واژگونی یک دستگاه وانت پیکان به دره خبر داد و اظهار داشت: در پی سقوط وانت پیکان به دره یک نفر کشته و پنج نفر مجروح شدند.

وی بابیان اینکه این حادثه صبح امروز در منطقه گردشگری آبشار بیشه لرستان رخ داد افزود: در پی تماس با مرکز اپراتوری اورژانس شهرستان خرم‌آباد و اعلام سقوط وانت پیکان به دره در منطقه گردشگری آبشار بیشه و مجروح سرنشینان این خودرو بلافاصله آمبولانس مستقر در آبشار بیشه به محل حادثه اعزام شد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان عنوان کرد: پس از بررسی اولیه متأسفانه یکی از سرنشینان خودرو قبل از رسیدن آمبولانس فوت‌شده و پنج مجروح دیگر این حادثه پس از اقدامات اولیه درمانی توسط پایگاه بیشه و ۵۳۸ ایمان آباد به بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد منتقل شدند.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=968