کدخبر :: 9819 تاریخ انتشار :: ۲-۱۱-۱۳۹۸ | ۴:۲۴ ب٫ظ پرینت  خبر/پی دی اف

۲۲۵شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان برپا می‌شود

بازدیدها: ۲۴

فرماندار کوهدشت از استقرار ۲۲۵شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان برای انتخابات مجلس یازدهم خبر داد و گفت: ۶شعبه اخذ رأی ویژه بانوان در شهر کوهدشت برپا می‌شود.

225شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان برپا می‌شود

ماشاءالله نعمتی : اظهار داشت: بنای ما بر این است که انتخابات را به‌صورت سالم در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان برگزار کنیم و صیانت از آرای مردم که رعایت حق‌الناس است را وظیفه خود می‌دانیم.

وی افزود: تدابیر لازم برای انتخابات پیش رو در شهرستان‌های  کوهدشت و رومشکان اندیشیده شده و با کسانی که بخواهند در روند برگزاری این انتخابات اختلال ایجاد کنند، به‌شدت برخورد می‌کنیم.

فرماندار کوهدشت عنوان کرد: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۲۵شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان مستقر می‌شود که از این تعداد ۹۷ شعبه شهری و ۱۲۸ شعبه روستایی بوده و تعداد۱۵۰ شعبه اخذ رأی از آن‌ها ثابت و ۷۵ شعبه نیز به‌صورت سیار است.

وی بیان کرد: از مجموع ۱۷۹ شعبه اخذ رأی در شهرستان کوهدشت ۸۸شعبه در مناطق روستایی و ۹۱ شعبه نیز در مناطق شهری مستقر می‌شود که از این تعداد ۱۱۱شعبه اخذ رأی ثابت و ۶۸ شعبه اخذ رأی سیار نسبت به اخذ رأی مردم اقدام می‌کنند.

نعمتی گفت: از مجموع ۴۶ شعبه اخذ رأی در شهرستان رومشکان ۶شعبه در شهر چغابل و ۴۰ شعبه نیز در مناطق روستایی مستقر می‌شود و از این تعداد هفت شعبه به‌صورت ثابت و  39 شعبه نیز به‌صورت سیار است.

فرماندار کوهدشت خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو ۶شعبه اخذ رأی ویژه بانوان برای نخستین بار در کوهدشت برپا می‌شود، هم‌چنین سایر شعب نیز مانند سابق به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

نعمتی اظهار داشت: اخذ رأی بانوان در شعب عمومی سطح شهرستان کوهدشت آزاد بوده و الزامی برای اخذ رأی در شعب مختص آنان وجود ندارد.

تسنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.