کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
3

جابجایی ۴۰ خانوار روستایی حاشیه سد سیمره در ایلام

فرماندار دره شهر با اشاره به پیش‌بینی بارش‌های سنگین در این شهرستان گفت: به‌منظور پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی ۴۰ خانوار حاشیه سد سیمره جابجا و به نقاط امن منتقل شدند. کیانوش محمد نژاد با توجه به افزایش حجم رودخانه سیمره ناشی از افزایش دبی رودخانه کشکان در بالادست این رودخانه در استان لرستان، از […]

فرماندار دره شهر با اشاره به پیش‌بینی بارش‌های سنگین در این شهرستان گفت: به‌منظور پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی ۴۰ خانوار حاشیه سد سیمره جابجا و به نقاط امن منتقل شدند.

جابجایی 40 خانوار روستایی حاشیه سد سیمره در ایلام

کیانوش محمد نژاد با توجه به افزایش حجم رودخانه سیمره ناشی از افزایش دبی رودخانه کشکان در بالادست این رودخانه در استان لرستان، از خانوارها خواسته‌شده است تا زمان فروکش کردن بارش‌ها منازل خود را تخلیه کنند.

فرماندار دره شهر گفت: همچنین در مرکز شهر دره شهر نیز که در کوهپایه کبیر کوه قرار دارد به علت احتمال بارش باران و ذوب برف‌های این کوه و سرازیر شدن آب حاصل از ذوب برف‌ها به داخل شهر، نقاط حساس شناسایی و از مردم خواسته‌شده است در صورت نیاز منازل خود را تخلیه و به نقاط امن بروند.

تسنیم؛ با توجه به تجربه سیل فروردین‌ماه امسال تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش‌ها در نظر گرفته‌شده است و تمام نقاط شهرستان لحظه‌ای پایش و رصد می‌شود.

سامانه بارشی قوی که از روز گذشته وارد استان ایلام شده در مناطق جنوبی با بارش‌های سنگینی همراه است به‌طوری‌که در بدره ۹۶، آبدانان ۸۶ و در دره شهر ۶۵ میلی‌متر باران تنها از عصر روز گذشته تاکنون باریده است.

تسنیم

جابجایی ۴۰ خانوار روستایی حاشیه سد سیمره در ایلام
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=10264