کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
5
رئیس سازمان بسیج هنرمندان لرستان خبرداد:

هنرمندان بسیجی لرستان در رزمایش کمک مومنانه شرکت می کنند

رئیس سازمان بسیج هنرمندان لرستان گفت: هنرمندان بسیجی لرستان لبیک گویان به طرح رزمایش همدلی و کمک مومنانه که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد؛ بسته های حمایتی را بین محرومین و نیازمندان توزیع می کنند.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، فریدون کریمی گفت  رهبر معظم انقلاب در مواقع حساس کنونی و در تمام مواقع بحرانی با درایت تمام مدیریت بحران می کنند،

کریمی اظهار کرد: در خیلی از مواقع که بلایای طبیعی و غیر طبیعی کشور را تهدید کرده و کشور دچار بحران شده، مقام معظم رهبری با درایت و تدبیر مواردی را مطرح کرده اند که کشور را از بن بست های ناهنجار نجات داده اند. طرح رزمایش همدلی از سوی ایشان نیز یکی از همین تدابیر است تا مردم مومن و مسلمان کشورمان در این ایام کرونایی با مشکلات معیشتی مواجهه نشوند.

وی افزود: دراین راستا هنرمندان متعهد،بسیجی و انقلابی لرستان نیز با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب در طرح رزمایش همدلی و کمک مومنانه شرکت می کنند.

کریمی بیان داشت: هنرمندان لرستان همیشه دغدغه خدمت به هم استانی ها را داشته اند و نمود آن در خیلی از زمینه ها به خصوص سیل سال گذشته،شیوع کرونا و همینک تامین مایحتاج نیازمندان و افردا کم بضاعت جلوه داشته است.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان لرستان اشاره کرد: هنرمندان بسیجی با همکاری سازمان بسیج هنرمندان درحال تدارک بسته های حمایتی برای اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و دراین راه نیاز به حمایت خیرین،مسئولین و افراد توانمند هستند..

انتهای پیام

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=11394